Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Kolejny zawodnik kończy sezon! Dramatyczna kontuzja zawodnika Fogo Unii!

kontuzja zawodnika fogo unii leszno
Fot. Unia Leszno/Facebook

Autor: Piotr Ziomek

Kolejny zawodnik kończy sezon! Dramatyczna kontuzja zawodnika Fogo Unii!

Tate Zischke to niewątpliwie jeden z największych australijskich talentów. Zawodnik w Polsce trafił pod skrzydła Piotra Rusieckiego, który doskonale znany jest z wyciągania perełek z antypodów. Zawodnik Fogo Unii niedawno został wypożyczony do Polonii Piła, a teraz jest zmuszony zakończyć sezon.

Bardzo źle zakończył się dla Tate’a bieg czternasty, podczas wczorajszego meczu w lidze angielskiej. Młody zawodnik zaplątał się w swój motocykl, a organizatorzy zdecydowali się nawet na wezwanie dodatkowej pomocy medycznej, która odwiozła osiemnastolatka do szpitala, z podejrzeniem urazu nogi. Sam mecz pomiędzy Bell Vue Aces, a Ipswich Witches został przez to przerwany.

Australijczyk był w tym sezonie stałym bywalcem w składzie Polcopper Agromix Unii Leszno, czyli czołowej ekipy Ekstraligi u24. Pech jednak w tym sezonie nie opuszczał Australijczyka. Doznał on bardzo poważnie wyglądającego upadku podczas meczu z Beckhoff Spartą Wrocław u24, wtedy skończyło się jednak tylko na strachu.

W komunikacie klubu czytamy:”Z rana nie mamy dobrych wiadomości.Kontuzja Tate Zischke, której zawodnik nabawił się wczoraj podczas meczu ligi angielskiej, jest poważna. Australijczyk ma załamanych kilka żeber oraz kręgów. Dla Tate tegoroczny sezon niestety już się zakończył. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!”

Polonia Piła
Fot. Roman Biliński
kontuzja zawodnika fogo unii leszno
Fot. Unia Leszno/Facebook

Dołącz do nas na Facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *