Żużel - Best Speedway Tv

Dominik Kubera z podejrzeniem urazu kręgu piersiowego. Pludra ściągnięty w trybie pilnym do Warszawy | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dominik Kubera z podejrzeniem urazu kręgu piersiowego. Pludra ściągnięty w trybie pilnym do Warszawy

Dominik Kubera

Dominik Kubera z podejrzeniem urazu kręgu piersiowego. Pludra ściągnięty w trybie pilnym do Warszawy

Dominik Kubera nie będzie zdolny do jazdy w sobotnim turnieju Grand Prix Polski w Warszawie. Zawodnik Platinum Motoru Lublin zanotował groźny upadek podczas piątkowych kwalifikacji.

Żużel. Motor i Wilki ze składami

24-latek nie mógł podnieść się z toru o własnych siłach. Podjęto zatem decyzję o zawiezieniu żużlowca do szpitala. Aktualny indywidualny wicemistrz kraju nad Wisłą prawdopodobnie doznał uszkodzenia kręgu piersiowego, jak podał jeden z twitterowiczów na tt- Karol Bierzyński. Jednakże popularny „Domin” w dalszym ciągu przechodzi badania i czekamy na oficjalne potwierdzenie tych wiadomości.

Tym samym w warszawskiej imprezie Kuberę, któremu wcześniej przyznano dziką kartę, zastąpi Bartłomiej Kowalski. Jeździec Betard Sparty Wrocław pierwotnie miał być rezerwowym. Te funkcje z kolei będą pełnić Wiktor Przyjemski i Kacper Pludra.

fot. Roman Biliński

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×