Żużel - Best Speedway Tv : Wiadomości Żużlowe

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Dan Bewley o dwóch spotkaniach w jeden dzień: Wszystko było dobrze zorganizowane

Dan Bewley

Autor: Jakub Bielak

Dan Bewley o dwóch spotkaniach w jeden dzień: Wszystko było dobrze zorganizowane

Dan Bewley wszedł w sezon 2023 z formą, z której dał się zapamiętać w zeszłym roku. Młody Brytyjczyk w starciu z Fogo Unią Leszno udowodnił, że pośród wrocławskich gwiazd, nadal może być liderem zespołu, a nie tylko jego dopełnieniem. Po meczu przyznał w rozmowie z nami, że start rano w Pardubicach, a potem podróż do Wrocławia w ogóle nie były dla niego męczące.

PGE Ekstraliga. Sparta Wrocław – Unia Leszno Łaguta, Bewley i Woffinden

“Nie, w ogóle nie jestem zmęczony, Dziś właściwie był łatwy dzień. Wszystko było dobrze zorganizowane. Nie można lepiej spędzić dnia niż jeździć na żużlu w dwóch różnych zawodach. Myślę, że to efekt dobrze przepracowanej zimy i tego, że wszystko było dobrze zorganizowane. Dziękuję wszystkim, którzy się do tego przyczynili” – powiedział przed naszą kamerą Dan Bewley.

Młody Brytyjczyk czuje się w dobrej formie na początku sezonu. Zaznacza, że od zeszłego roku niewiele się zmieniło, jeśli chodzi o jego dyspozycję, bo zawsze czuł się szybki. Teraz jednak stara się regularnie dokładać do samej prędkości dobre wyjścia spod taśmy:

“Nie wiem. Wydaje mi się, że zawsze jestem szybki, ale niekiedy nie znajdowałem się na dobrej pozycji po starcie. To coś, nad czym pracowaliśmy. Mam nadzieję, że zachowam te dobre starty i będę pokazywał swoją prędkość”

Dan Bewley zgodził się ze swoim rodakiem Taiem Woffindenem, że Betard Sparta Wrocław to w tym roku piekielnie silna drużyna. 23-latek zwrócił tylko uwagę na to, że Piotr Pawlicki pojechał w niedzielę nieco słabsze spotkanie, ale z pewnością i on się poprawi:

Reklamy

Jasne, możemy być dream teamem, ale to dopiero początek sezonu. Artiom dopiero wrócił do jazdy i już jest świetny, a transfer Piotra (Pawlickiego – przyp.red.) też jest świetny. Dziś mu trochę nie poszło, ale jestem pewny, że się poprawi. Myślę, że jesteśmy dobrą drużyną

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×