Żużel - Best Speedway Tv

Dan Bewley o dwóch spotkaniach w jeden dzień: Wszystko było dobrze zorganizowane | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dan Bewley o dwóch spotkaniach w jeden dzień: Wszystko było dobrze zorganizowane

Dan Bewley

Dan Bewley o dwóch spotkaniach w jeden dzień: Wszystko było dobrze zorganizowane

Dan Bewley wszedł w sezon 2023 z formą, z której dał się zapamiętać w zeszłym roku. Młody Brytyjczyk w starciu z Fogo Unią Leszno udowodnił, że pośród wrocławskich gwiazd, nadal może być liderem zespołu, a nie tylko jego dopełnieniem. Po meczu przyznał w rozmowie z nami, że start rano w Pardubicach, a potem podróż do Wrocławia w ogóle nie były dla niego męczące.

PGE Ekstraliga. Sparta Wrocław – Unia Leszno Łaguta, Bewley i Woffinden

“Nie, w ogóle nie jestem zmęczony, Dziś właściwie był łatwy dzień. Wszystko było dobrze zorganizowane. Nie można lepiej spędzić dnia niż jeździć na żużlu w dwóch różnych zawodach. Myślę, że to efekt dobrze przepracowanej zimy i tego, że wszystko było dobrze zorganizowane. Dziękuję wszystkim, którzy się do tego przyczynili” – powiedział przed naszą kamerą Dan Bewley.

Młody Brytyjczyk czuje się w dobrej formie na początku sezonu. Zaznacza, że od zeszłego roku niewiele się zmieniło, jeśli chodzi o jego dyspozycję, bo zawsze czuł się szybki. Teraz jednak stara się regularnie dokładać do samej prędkości dobre wyjścia spod taśmy:

“Nie wiem. Wydaje mi się, że zawsze jestem szybki, ale niekiedy nie znajdowałem się na dobrej pozycji po starcie. To coś, nad czym pracowaliśmy. Mam nadzieję, że zachowam te dobre starty i będę pokazywał swoją prędkość”

Dan Bewley zgodził się ze swoim rodakiem Taiem Woffindenem, że Betard Sparta Wrocław to w tym roku piekielnie silna drużyna. 23-latek zwrócił tylko uwagę na to, że Piotr Pawlicki pojechał w niedzielę nieco słabsze spotkanie, ale z pewnością i on się poprawi:

Jasne, możemy być dream teamem, ale to dopiero początek sezonu. Artiom dopiero wrócił do jazdy i już jest świetny, a transfer Piotra (Pawlickiego – przyp.red.) też jest świetny. Dziś mu trochę nie poszło, ale jestem pewny, że się poprawi. Myślę, że jesteśmy dobrą drużyną

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×