Żużel - Best Speedway Tv

Czwartek - ważny dzień dla Unii Leszno | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Czwartek – ważny dzień dla Unii Leszno

Unii Leszno

Czwartek – ważny dzień dla Unii Leszno

Ten sezon Unii Leszno przebiega pod znakiem kontuzji kluczowych zawodników. Niepokojące dla drużyny z Leszna może być to, że walka o utrzymanie wkracza w ostateczną fazę i potrzebują oni teraz zwycięstw. Jednak prezes leszczynian, Piotr Rusiecki, przekazał dobrą wiadomość.

Poznaliśmy skład Reszty Świata na mecz w Poznaniu

Na swoim Twitterze Rusiecki napisał, że trzech kontuzjowanych zawodników Janusz Kołodziej, Grzegorz Zengota i Nazar Parnitskyi, będzie trenować w czwartek na torze w Lesznie. Przypomnijmy, że Zengota i Parnitskyi są niedostępni od drugiej połowy maja, a Kołodziej od początku czerwca. Jutrzejszy dzień będzie, więc bardzo ważny dla Unii Leszno, gdyż wtedy będzie wiadomo, jak czują się zawodnicy.

Dalej nie jest znana dokładna data powrotu do treningów Chrisa Holdera, który zmaga się z kontuzją pleców. Najważniejsze mecze w walce o utrzymanie w PGE Ekstralidze, z GKM-em Grudziądz u siebie i Wilkami Krosno na wyjeździe, odbędą się kolejno 7 lipca i 6 sierpnia.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×