Żużel - Best Speedway Tv

Chris Holder bez złamań, ale musi pauzować! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Chris Holder bez złamań, ale musi pauzować!

Chris Holder

Chris Holder bez złamań, ale musi pauzować!

Pomimo, iż Chris Holder, po bardzo nieprzyjemnym wypadku w niedzielnym meczu, w którym FOGO Unia Leszno wystąpiła przeciwko Zooleszcz GKMowi Grudziądz, wstał z toru i samodzielnie udał się do parku maszyn, to stan zdrowia leszczyńskiego Byka nadal pozostawia wiele do życzenia.

Po uderzeniu plecami w nieosłoniętą część bandy na żużlowym torze w Grudziądzu, Chris Holder o własnych siłach udał się do parku maszyn. Jednakże niedługo potem otrzymaliśmy pierwsze niepokojące doniesienia. W mediach społecznościowych Mateusz Kędzierski poinformował o skierowaniu Australijczyka do szpitala, z uwagi na problemy z układem oddechowym oraz poruszaniem się.

Późnym wieczorem opublikowana została kolejna informacja, w której rzecznik prasowy FOGO Unii Leszno informował, o tym, iż na szczęście u Chrisa Holdera wykluczono jakiekolwiek złamania. Jednakże występ doświadczonego Kangura, w kolejnym meczu leszczynian, zaplanowanym na najbliższy piątek, stanął pod znakiem zapytania.

Drużyna leszczyńskich Byków na łamach mediów społecznościowych wstępnie zapewniała, iż jeszcze za wcześnie na spekulacje w kontekście piątkowego spotkania z For Nature Solutions KS Apatorem Toruń. Stan zdrowia Chrisa Holdera miał być monitorowany na bieżąco.

Informacje, które dziś opublikował leszczyński klub, stłumiły jednakże wszelkie nadzieje. U Chrisa Holdera, wykonany w dniu dzisiejszym rezonans magnetyczny, ujawnił pęknięcie kręgosłupa szyjnego na odcinku C5. W efekcie czego australijski żużlowiec będzie zmuszony do pauzy w startach, na przestrzeni od 8 do 10 tygodni.

Fanom leszczyńskich Byków pozostaje zatem trzymać kciuki, dawać wsparcie i mieć nadzieję, że rehabilitacja Chrisa Holdera, będzie mimo wszystko jak najkrótsza, a zarazem jak najbardziej efektywna.

Reklamy

fot. Roman Biliński

ŻUŻLOWY MAGAZYN ONLINE – BEST SPEEWDAY TV NA KANALE YouTube!

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×