Żużel - Best Speedway Tv

Będzie modernizacja stadionu w Opolu?! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
modernizacja

Będzie modernizacja stadionu w Opolu?!

Będzie modernizacja stadionu w Opolu?!

Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że modernizowany będzie stadion Wybrzeża Gdańsk, na którym zmodernizowane mają zostać między innymi oświetlenie i monitoring. Teraz okazuje się, że planowana jest modernizacja kolejnego stadionu żużlowego w Polsce.

Wszystko wskazuje na to, że wielkimi krokami zbliża się modernizacja stadionu w Opolu, na którym mecze ligowe rozgrywa miejscowy Kolejarz. Kibice z Opola od dawna domagali się podjęcia tej inwestycji, ponieważ stadion posiadał do tej pory jedną trybunę na prostej startowej, oraz niewielki sektor na prostej przeciwległej (pozostała część stadionu to wał ziemny). Jak czytamy w komunikacie na ten temat, realizatorem zadania będzie MOSiR Opole a w budżecie miasta zapisano na ten cel 300 tys. zł. Na zmodernizowanym stadionie ma się znajdować ok. 5,5 tys. miejsc siedzących.

Będzie modernizacja stadionu w Gdańsku!

Jesteśmy po pierwszym wewnętrznym spotkaniu dotyczącym przygotowania dokumentacji modernizacji stadionu Kolejarz Opole. Podstawą do jej opracowania będzie koncepcja, która zakłada dostępność ok. 5,5 tys. miejsc siedzących. Realizatorem zadania będzie MOSiR Opole. W budżecie miasta zapisaliśmy na ten cel 300 tys. zł – napisał na swoich social mediach Arkadiusz Wiśniewski, Prezydent Opola.

Modernizacja
Będzie modernizacja stadionu w Opolu?!
Fot. Arkadiusz Wiśniewski / Prezydent Opola

Fot. Arkadiusz Wiśniewski / Prezydent Opola

BEST SPEEDWAY TV NA YouTube – CIEKAWOSTKI, NEWSY I WIELE WIĘCEJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×