Żużel - Best Speedway Tv

Bauhaus Ligan storpedowana przez deszcz! Oba mecze półfinałowe odwołane | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bauhaus Ligan storpedowana przez deszcz! Oba mecze półfinałowe odwołane

Bauhaus Ligan

Bauhaus Ligan storpedowana przez deszcz! Oba mecze półfinałowe odwołane

Dzis miały odbyć się pierwsze mecze półfinałowe w Bauhaus Ligan, w których miało dość do pojedynków Lejonen Gislaved – Dackarna Malilla oraz Eskilstuna Smederna – Rospiggarna Hallstavik. Niestety, żaden z zaplanowanych meczów nie odbył się.

W Szwecji od samego rana mieliśmy niezwykle trudne warunki. Nad niemal całym krajem mieliśmy nieustanne opady, które nie pozwalały na przygotowanie torów do dzisiejszych meczów. Najpierw odwołany został mecz Lejonen Gislaved – Dackarna Malilla. Mecz został przełożony na kilka godzin przed startem zawodów, ponieważ niesprzyjające warunki uniemożliwiły przeprowadzenie prac torowych. Mecz został przełożony na następny dzień (tj. 14.09 na godzinę 19:00).

Bauhaus Ligan
Fot. Eskilstuna Smederna/Facebook

Drugi mecz Bauhaus Ligan w którym miało dojść do pojedynku Eskilstuna Smederna –  Rospiggarna Hallstavik, początkowo miał się odbyć o godzinie 19:00. Po obchodzie jednak, zdecydowano na przesunięcie pierwszego biegu najpierw na godzinę 19:30 a później 19:45, 20:00 i 20:10. Prace torowe co prawda przynosiły początkowo efekt, jednak o godzinie 20:00 nad miastem znów pojawiły się czarne chmury z których zaczął padać deszcz. W związku z tym organizatorzy zdecydowali się na przełożenie i tego meczu. Nowy termin ma zostać podany wkrótce.

Fot. Eskilstuna Smederna/Facebook

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×