Przejdź do treści
Aktualności/Liga Duńska

Bauhaus Ligan storpedowana przez deszcz! Oba mecze półfinałowe odwołane

Bauhaus Ligan

Autor: Sebastian Krauz

Bauhaus Ligan storpedowana przez deszcz! Oba mecze półfinałowe odwołane

Dzis miały odbyć się pierwsze mecze półfinałowe w Bauhaus Ligan, w których miało dość do pojedynków Lejonen Gislaved – Dackarna Malilla oraz Eskilstuna Smederna – Rospiggarna Hallstavik. Niestety, żaden z zaplanowanych meczów nie odbył się.

W Szwecji od samego rana mieliśmy niezwykle trudne warunki. Nad niemal całym krajem mieliśmy nieustanne opady, które nie pozwalały na przygotowanie torów do dzisiejszych meczów. Najpierw odwołany został mecz Lejonen Gislaved – Dackarna Malilla. Mecz został przełożony na kilka godzin przed startem zawodów, ponieważ niesprzyjające warunki uniemożliwiły przeprowadzenie prac torowych. Mecz został przełożony na następny dzień (tj. 14.09 na godzinę 19:00).

Bauhaus Ligan
Fot. Eskilstuna Smederna/Facebook

Drugi mecz Bauhaus Ligan w którym miało dojść do pojedynku Eskilstuna Smederna –  Rospiggarna Hallstavik, początkowo miał się odbyć o godzinie 19:00. Po obchodzie jednak, zdecydowano na przesunięcie pierwszego biegu najpierw na godzinę 19:30 a później 19:45, 20:00 i 20:10. Prace torowe co prawda przynosiły początkowo efekt, jednak o godzinie 20:00 nad miastem znów pojawiły się czarne chmury z których zaczął padać deszcz. W związku z tym organizatorzy zdecydowali się na przełożenie i tego meczu. Nowy termin ma zostać podany wkrótce.

Fot. Eskilstuna Smederna/Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *