Przejdź do treści
Aktualności/Liga Szwedzka/Ligi Zagraniczne

Antonio Lindback o zmianie drużyny w lidze szwedzkiej!

Antonio Lindback

Autor: Kamil Tokarczyk

Antonio Lindback o zmianie drużyny w lidze szwedzkiej!

Antonio Lindback w rozmowie podczas Magazynu Best Speedway TV opowiedział również o zmianie klubu w lidze szwedzkiej, gdzie zamienił borykającą się ze sporymi problemami finansowymi Masarnę Aveste na Rospiggarne Hallstavic.

Wystartował sezon w Europie. Najlepsi Berge i Bellego

-Wielka szkoda, że było aż tyle problemów w klubie Masarny Avesty ale ja też czułem, że jest to czas na zmianę i jestem szczęśliwy, że dołączyłem do Rospiggarny Hallstavic, ale mam również nadzieję że klubowi z Avesty uda się odbudować, gdyż na mapie żużla w Szwecji był to bardzo ważny ośrodek.

Jeśli chodzi o nowy klub Antonio Lindbacka, to w nim również doszło do kilku zmian, z klubem pożegnali się chociażby dotychczasowy lider Szymon Wożniak (Indianerna Kumla), czy też Andrzej Lebiediew (Dackarna Malilla), natomiast szeregi Rospiggarny zasiliła dwójka Polaków- Grzegorz Zengota oraz 17-letni Wiktor Przyjemski dla którego będzie to debiut w Bauhaus-Ligan.

Dla samego „Toninia” będzie to już piąty klub w lidze szwedzkiej na przestrzeni ponad dwudziestu lat, wcześniej miał okazję reprezentować barwy drużyn z wcześniej wspomanianej Masarny Avesty a także Piraterny Motali, Indianerny Kumli oraz Vargarny Norrkoping.

fot. Sandra Rejzner

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *