Stal Gorzów przedłużyła współpracę ze Stanisławem Chomskim
Stal Gorzów przedłużyła współpracę ze Stanisławem Chomskim
Stal Gorzów dziś, tj. 21 listopada 2020 roku oficjalnie potwierdziła, że trener Stanisław Chomki zostaje w klubie na kolejne dwa lata.
Stanisław Chomski pracował już w Gorzowie w latach 1987-1995 i 1999-2009. Obecnie rolę trenera pełni nieprzerwanie od 2015 roku. W tym czasie sięgnął ze Stalą w 2016 roku po mistrzostwo Polski. Do tego zdobył trzy raz wicemistrzostwo kraju (1992, 2018 i 2020) oraz trzy brązowe medale DMP (1987, 2000 i 2017).
fot. facebook Stal Gorzów
- Żużel. Wilki Krosno mają problem z Jasonem Doylem. Menedżer: „Nie wiem, skąd to się bierze”
- Żużel. GKM Grudziądz usadził swojego kapitana. Max Fricke: Chciałem dorzucić do wyniku więcej
- Żużel dziś. Gdzie oglądać PGE Ekstraligę? Zmiany godzin przez upały i transmisja na żywo
- Żużel. Wilki Krosno zatrzymały swój największy talent. Kowalski odrzucił oferty z PGE Ekstraligi
- Żużel. Zmiana godzin przez upały. Motor po dramacie Bańbora jedzie na rozpędzony Falubaz
