Przejdź do treści
Aktualności żużlowe – najnowsze wiadomości i wyniki/Metalkas 2. Ekstraliga – żużel

Luke Becker w Arged Malesa Ostrów Wielkopolski!

Luke Becker w Arged Malesa Ostrów Wielkopolski!
📅 2 października 2024 🕒 12:06 ⏱ 1 min czytania ✍️ Autor:
Reklama

Luke Becker w Arged Malesa Ostrów Wielkopolski!

Kolejny transfer żużlowy! Amerykański żużlowiec Luke Becker został oficjalnie ogłoszony nowym zawodnikiem drużyny Arged Malesa Ostrów Wielkopolski na sezon 2025. Tym samym prawdopodobnie zabraknie miejsca w zespole Ostrovii dla Chrisa Holder.

Reklama

Becker, który w ostatnich latach zyskał w oczach ekspertów i został wybrany jako jeden z najciekawszych młodych żużlowców na arenie międzynarodowej, będzie istotnym wsparciem drużyny równie na torze. Jego waleczność i ambicja mają pomóc ekipie z Ostrowa Wielkopolskiego w walce o ligowe punkty w Metalkas 2. Ekstraliga.

Informacje o potencjalnym transferze Beckera do polskiej ligi krążyły już od jakiegoś czasu, jednak teraz wszystkie plotki zostały rozwiane – Amerykanin oficjalnie dołącza do drużyny. Jego obecność z pewnością podniesie poziom rywalizacji w nadchodzących rozgrywkach, co cieszy zarówno kibiców, jak i sztab szkoleniowy zespołu. Warto dodać, że Becker został również potwierdzony jako uczestnik Turnieju o Łańcuch Herbowy, co oznacza, że kibice będą mieli okazję zobaczyć go w akcji jeszcze przed startem sezonu.

Reklama
Google News Best Speedway Tv
Obserwuj nas na Google News, codziennie najnowsze informacje. Bądź z Nami

Avatar Marcin Mazurkiewicz

Autor tekstu:

Marcin Mazurkiewicz

Dziennikarz i wydawca serwisu BestSpeedwayTV.pl, od ponad 20 lat związany z żużlem jako obserwator, analityk i twórca treści. Specjalizuje się w rozgrywkach PGE Ekstraligi, Metalkas 2. Ekstraligi oraz wydarzeniach międzynarodowych (SGP, SEC). Na co dzień opisuje kulisy transferów, decyzje klubowe i rozwój szkolenia młodzieży. Autor kilkuset publikacji o tematyce żużlowej.

Zobacz wszystkie artykuły autora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *