Żużel - Best Speedway Tv

230 zł - cena gwarancji wstępu na mecze Wybrzeża | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

230 zł – cena gwarancji wstępu na mecze Wybrzeża

230 zł – cena gwarancji wstępu na mecze Wybrzeża

Na stronie GKŻ Wybrzeże ukazała się optymistyczna informacja dla fanów czarnego sportu – kibice mogą wesprzeć nadmorski klub kupując cegiełkę w postaci zaproszeń na mecze Wybrzeża w sezonie 2020. W przypadku wprowadzenia nowych obostrzeń, zaproszenia zachowują swoją ważność na mecze ligowe w sezonie 2021.

Jak piszą włodarze klubu, nabywcy zaproszeń będą mieli zagwarantowany wstęp na siedem najbliższych meczów Zdunek Wybrzeże Gdańsk, w których będzą mogli brać udział kibice. Warto podkreślić, że posiadacze wcześniej zakupionych karnetów nie muszą się o nic martwić – zachowują one swoją ważność.

„Czym zaproszenie różnie się od karnetu? Ujmując to najprościej – terminem ważności. Omówimy to na prostych przykładach:
1. Jeśli możliwość udziału publiczności będzie istniała już na najbliższych 7 meczach rundy zasadniczej sezonu 2020, zaproszenie będzie obowiązywało tylko na te spotkania,
2. Jeśli 7 najbliższych spotkań obejmie fazę play-off (np. zgoda na udział kibiców będzie od 2. kolejki), wówczas zaproszenie obejmie również mecze fazy play-off,
3. Jeśli udział publiczności na meczach w którymś momencie (np. po 4 meczu) przestanie być możliwy, wówczas zaproszenie będzie można wykorzystać do wstępu na mecze w sezonie 2021 (ilość wynikająca z różnicy między gwarantowanymi siedmioma meczami, a liczbą spotkań z udziałem publiczności w sezonie 2020)
.

Reasumując – wykupując cegiełkę na rzecz klubu za kwotę 230 zł na portalu zrzutka.pl nie tylko wspieracie klub w trudnej sytuacji, ale także zapewniacie sobie obecność na trybunach, jeśli taka obecność będzie dozwolona. Liczba cegiełek jest ograniczona, w związku z faktem, iż wolnych miejsc na stadionie w przypadku zgody na 25-procentowy udział publiczności pozostało bardzo niewiele, gdyż pewni udziału w meczach mogą już być posiadacze karnetów; klub posiada również zobowiązania karnetowe wynikające z umów sponsorskich.” – informuje Zarząd GKŻ Wybrzeże.

Na portalu zrzutka.pl pod adresem http://zrzutka.pl/wybrzezetowy znajdziecie również kilka innych cegiełek, w zależności od wybranej kwoty wsparcia, Wybrzeże oferuje umieszczenie na muralu Waszego imienia, nazwiska lub ksywki, talię kart z wizerunkami zawodników oraz limitowaną koszulkę. Liczba cegiełek jest ograniczona!

Reklamy

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×