Przejdź do treści
Aktualności żużlowe – najnowsze wiadomości i wyniki/Metalkas 2. Ekstraliga – żużel

Żużel. Zawodnik nie kontynuuje jazdy! Upadek w Krośnie, Krakowiak wykluczony z wyścigu, ale bez poważnych obrażeń

Żużel. Zawodnik nie kontynuuje jazdy! Upadek w Krośnie, Krakowiak wykluczony z wyścigu, ale bez poważnych obrażeń
📅 3 kwietnia 2024 🕒 18:21 ⏱ 1 min czytania ✍️ Autor:
Reklama

Żużel. Zawodnik nie kontynuuje jazdy! Upadek w Krośnie, Krakowiak wykluczony z wyścigu, ale bez poważnych obrażeń

W trakcie wyścigu w Krośnie na torze doszło do niebezpiecznego upadku zawodnika. Norbert Krakowiak, który prowadził w wyścigu, nagle stracił kontrolę nad motocyklem i upadł. Było to bardzo niebezpieczne zdarzenie, ale na szczęście zawodnik podniósł się sam z toru.

Reklama

Natychmiast na torze pojawiła się karetka, aby udzielić pomocy, ale Krakowiak był w stanie wstać i poruszać się o własnych siłach. Pomimo że wyglądało to bardzo groźnie, zawodnik okazał się mieć szczęście i nie odniósł poważniejszych obrażeń. Niestety, zgodnie z zasadami, Krakowiak został automatycznie wykluczony z powtórki wyścigu.

W momencie przerwania wyścigu Krakowiak prowadził, a tuż za nim jechał jego kolega z zespołu, Wojdyło. Dzięki temu Wilki, miały szansę na podwójne zwycięstwo. Niestety, przez wypadek ta szansa została zmarnowana.

Reklama

Dołącz do nas na facebooku – kliknij TUTAJ

Avatar Marcin Mazurkiewicz

Autor tekstu:

Marcin Mazurkiewicz

Dziennikarz i wydawca serwisu BestSpeedwayTV.pl, od ponad 20 lat związany z żużlem jako obserwator, analityk i twórca treści. Specjalizuje się w rozgrywkach PGE Ekstraligi, Metalkas 2. Ekstraligi oraz wydarzeniach międzynarodowych (SGP, SEC). Na co dzień opisuje kulisy transferów, decyzje klubowe i rozwój szkolenia młodzieży. Autor kilkuset publikacji o tematyce żużlowej.

Zobacz wszystkie artykuły autora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *