Żużel. Kuriozalna sytuacja w Toruniu! Zawodnik wjechał w taśmę, ale wystartował w powtórce
Żużel. Kuriozalna sytuacja w Toruniu! Zawodnik wjechał w taśmę, ale wystartował w powtórce
Ostatnim meczem tego weekendu jest wielki hit najwyższej klasy rozgrywkowej. Już w 1. kolejce PGE Ekstraligi starły się ze sobą dwie bardzo mocne drużyny. KS Toruń podejmował u siebie Betard Spartę Wrocław. Samo starcie zapowiadało się bardzo dobrze, a jego początek nie zawiódł. Na koniec pierwszej serii startów doszło jednak do bardzo kontrowersyjnej sytuacji z udziałem Roberta Lamberta.
Wyścig czwarty był pierwszym, kiedy Brytyjczyk ustawił się na starcie. Robert Lambert wjechał jednak w taśmę i wydawało się, że sędzia wykluczy medalistę Speedway Grand Prix z powtórki biegu. Tak się jednak nie stało, a kibice na stadionie i przed telewizorami zostali poinformowani o tym, iż przez awarię Lambert został przywrócony do powtórki i mógł wystartować ponownie w biegu czwartym.
Żużel. Iskrzy już na początku sezonu w ROW Rybnik! Pedersen z pretensjami do Tungatea [WIDEO]
Żużel. Włókniarz Częstochowa bezradny. Woryna szczerze po blamażu „znowu wszystko zweryfikował tor”
Taka decyzja wywołała oburzenie wśród wielu kibiców czarnego sportu. Można było bowiem zauważyć, że jeszcze przed podniesieniem się taśmy wjechał w nią Robert Lambert. Sędzia bardzo kontrowersyjnie postanowił jednak przywrócić żużlowca do powtórki, mimo że dotknął taśmy jeszcze przed jej podniesieniem. W powtórce natomiast Brytyjczyk razem z Antonim Kawczyńskim sięgnęli po podwójne zwycięstwo.
Po czterech biegach torunianie prowadzą z Betard Spartą Wrocław 13:11. W ostatnim z niedzielnych meczów czeka nas jeszcze masa emocji. Zachęcamy do tego, aby śledzić go za pośrednictwem relacji live na naszym portalu.



- Żużel. „On chodzi do mediów i płacze”! Kowalski uderza w Cierniaka za kulisami serialu
- Żużel. Tom Brennan po groźnym wypadku w USA! Operacja zakończona sukcesem
- Żużel. Przemysław Pawlicki bezbłędny w Kalifornii! Pokonał Łagutę i Janowskiego
- Żużel. Prezes Włókniarz Częstochowa z dużą szczerością! Nie obiecuje cudów
- Żużel. Patryk Dudek zaskakuje szczerością! „Być dobrym człowiekiem – to ważniejsze niż medale”