Włókniarz Częstochowa podzielił się ważną informacją! Zostaje z nimi na kolejne dwa lata
Włókniarz Częstochowa przekazał istotną wiadomość! Mariusz Staszewski podpisał umowę na kolejne dwa lata
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa zapewnia sobie stabilizację! Po wielu zmianach i niepewnej pracy poprzedników Mariusz Staszewski oficjalnie będzie trenerem „Lwów” przez kolejne dwa lata. Czy tak szybka decyzja prezesa częstochowskiego klubu wyjdzie mu na dobre?
Ewidentnie władze Krono-Plast Włókniarza Częstochowa cenią sobie współpracę z Mariuszem Staszewskim. Już po pięciu kolejkach PGE Ekstraligi prezes Świącik zdecydował się na odważny ruch, obsadzając pozycję trenerską na kolejne dwa lata. Po porażce na inaugurację nie można jednak zarzucić braku reakcji ze strony szkoleniowca, co odzwierciedlają m.in dobre rezultaty z naprawdę trudnych wyjazdów – w Toruniu oraz Lublinie. W obecnej sytuacji taka decyzja nie dziwi, jednak wiele jeszcze może się zmienić. Mimo wszystko „Lwy” wierzą w postać Staszewskiego na tej pozycji, zapewniając mu byt w klubie na następne dwa sezony, o czym poinformowano na oficjalnym profilu w mediach społecznościowych.
Staszewski przyszedł odmienić Włókniarz. Czy podoła wyzwaniu?
Mariusz Staszewski był ceniony za swoją pracę w Ostrowie Wielkopolskim, co ostatecznie doprowadziło do otrzymania oferty z PGE Ekstraligi. Wyścig o podpis 50-latka koniec końców wygrał Włókniarz Częstochowa, który jak widać jest zadowolony z dotychczasowej współpracy. Pomimo klęski na inaugurację z Bayersystem GKM-em Grudziądz, pozostałe spotkania wyglądały już o wiele lepiej z perspektywy „Lwów”. Prawdopodobnie najlepszy okres w karierze zalicza Piotr Pawlicki, a Jason Doyle czy formacja młodzieżowa nareszcie stanowią bezcenne wsparcie w walce z wymagającymi rywalami. Czy w Częstochowie ze Staszewskim za sterami mogą zatem wierzyć w lepsze jutro?
Kolejne spotkania będą niezwykle istotne dla ekipy z Częstochowy. Już dziś, wraz z Jasonem Doyle’m w składzie, o czym pisaliśmy TUTAJ, „Lwy” podejmą na własnym stadionie Stelmet Falubaz Zielona Góra, natomiast za tydzień postarają się o sensację na terenie wicemistrzów Polski we Wrocławiu. W końcu po dwóch udanych wyjazdach do Lublina i Torunia apetyty rosną i jak widać, wszystko jest możliwe. Najpierw trzeba jednak pokonać „Myszy”, które są natchnione zwycięstwem nad Pres Toruń. Początek dzisiejszego starcia z zespołem z Zielonej Góry zaplanowano na godzinę 19:30.



- Żużel. Przemysław Pawlicki bezbłędny w Kalifornii! Pokonał Łagutę i Janowskiego
- Żużel. Prezes Włókniarz Częstochowa z dużą szczerością! Nie obiecuje cudów
- Żużel. Patryk Dudek zaskakuje szczerością! „Być dobrym człowiekiem – to ważniejsze niż medale”
- Żużel. Włókniarz Częstochowa zatrzymuje Duńczyka! Zostaje mimo plotek o odejściu
- Żużel. Miał być gwiazdą turnieju w USA! Poważny upadek i operacja za oceanem!