Żużel. Świetnie wieści dla Falubazu! Duńczyk wrócił na tor i wystartuje w Rybniku
Doskonałe informacje przekazał Falubaz Zielona Góra. Kluczowy żużlowiec wrócił na tor i pojedzie w pojedynku o utrzymanie w lidze!
Żużel. Wiktor Przyjemski już po operacji! „Koncentruje się już na powrocie do pełni sił”
Można było się zastanawiać, czy Rasmus Jensen wystąpi w fazie play-down, ale teraz nie ma wątpliwości, że pojedzie w piątkowym meczu z INNPRO ROW-em Rybnik. Klub z Zielonej Góry w swoich mediach społecznościowych poinformował, że duński żużlowiec dzień przed pojedynkiem odbył trening przy W69 i będzie gotowy do rywalizacji o utrzymanie w lidze.
Żużel. PGE Ekstraliga z dużymi zmianami od sezonu 2026! Kluby mają zaoszczędzić pieniądze!
Pomimo, że Duńczyk nie notuje udanego sezonu, to jego brak w tym meczu byłby bardzo odczuwalny. Najprawdopodobniej zastąpił, by go Michał Curzytek, który gdy dostawał szansę, to spisywał się jeszcze słabiej. Jensen wraz ze swoją drużyną powalczy o byt w PGE Ekstralidze najpierw w Rybniku w piątek 22 sierpnia, początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00.



- Żużel. Artiom Łaguta złamał ustalenia?! Prezes Polonii Bydgoszcz nie kryje żalu po decyzji lidera Sparty
- Żużel. Sparta Wrocław podpisuje kontrakt z liderem! Kontrakt przedłużony na lata
- Żużel. Kryterium Asów w Bydgoszczy: gwiazdy światowego żużla juz na liście, wiemy kto
- Żużel. Nicki Pedersen bez złudzeń o lojalności. „Żużel to biznes, nie ciepły dom”
- Żużel. Włókniarz Częstochowa tylko zyska? „To solidne fundamenty pod dalszą karierę”