Start Gniezno pierwszy raz wyjedzie na tor. Stadion będzie otwarty dla kibiców
Start Gniezno pierwszy raz wyjedzie na tor. Stadion będzie otwarty dla kibiców
Rozpoczął się marzec, a więc miesiąc, w którym żużel powróci po przerwie zimowej. Już teraz w kilku miejscach udało się zorganizować treningi. Ryk silników motocykli można było usłyszeć w Rzeszowie, Częstochowie czy Rawiczu. W następnych dniach kolejne ośrodki będą mogły pierwszy raz wyjechać na tor w 2024 roku. Jutro żużlowców na torze po raz pierwszy od kilku miesięcy zobaczą w Gnieźnie.
Start Gniezno w swoich mediach społecznościowych ogłosił datę pierwszego treningu. Po sobotnich oględzinach nawierzchni na stadionie przy ulicy Wrzesińskiej 25 zdecydowano, że pierwszy trening gnieźnieńskiego zespołu będzie miał miejsce w poniedziałek. Zaplanowany został on na godzinę 15:00. Co ważne dla kibiców z Gniezna, stadion będzie dla nich otwarty, więc fani zobaczą pierwsze jazdy zawodników ich ulubionej drużyny.
Według terminarza Krajowej Ligi Żużlowej na inaugurację sezonu Start Gniezno ma zmierzyć się u siebie z faworytem rozgrywek Unią Tarnów. Przez ostatnie doniesienia związane z zespołem Jaskółek powstało jednak niemałe zamieszanie. Obecnie pozostaje nam czekać na więcej informacji, które pojawią się zapewne niebawem ze strony ekipy z Tarnowa.


Dołącz do nas na Facebooku! – kliknij TUTAJ
- Żużel. Jack Holder zamienia medal na kłopoty? Trafia do Gezet Stali Gorzów!
- Żużel. Grzegorz Walasek na celowniku Falubazu! Czy to dobry wybór dla Zielonej Góry?
- Żużel. Max Fricke, lider GKM Grudziądz królem Premiership 2025
- Żużel: Kibice nie zawiedli. Wybrzeże Gdańsk utrzymało budżet dzięki frekwencji na stadionie
- Żużel. Falubaz na pewno nie zatrudni Dobruckiego! „Nie jest już na liście kandydatów”