Prezes GKM-u Grudziądz Marcin Murawski zabrał głos na temat sytuacji w Poznaniu!
Prezes GKM-u Grudziądz Marcin Murawski zabrał głos na temat sytuacji w Poznaniu!
Nie od dziś wiadomo, że Nicki Pedersen i Przemysław Pawlicki mają trudne charaktery oraz którzy nie przepadają za sobą. Przy zamknięciu ich razem w pokoju nie wiadomo byłoby czy ktoś z niego wyjdzie.

Dzisiaj podczas Mistrzostw Polski Par Klubowych w Poznaniu, w drugim wyścigu dnia Przemysław Pawlicki wszedł bezpardonowo pod Nickiego Pedersena, którego mocno wywiózł pod bandę. przez co Duńczyk stracił druga pozycje. ale mimo tego zdołał ja szybko odbić, sytuacja miała miejsce na drugim łuku pierwszego okrążenia.
Po zakończonym biegu panowie w kulturalny sposób wymienili się zdaniami, przy czym gestykulowali na torze, jadąc w stronę parku maszyn.
Po tej całej sytuacji Nicki Pedersen spakował się i opuścił zawody i nawet nie pojawił się na podium. Odnośnie całej tej sytuacji odniósł się prezes GKM-u Grudziądz Marcin Murawski.
fot. Emilia Hamerska – Lengas
- Żużel. „On chodzi do mediów i płacze”! Kowalski uderza w Cierniaka za kulisami serialu
- Żużel. Tom Brennan po groźnym wypadku w USA! Operacja zakończona sukcesem
- Żużel. Przemysław Pawlicki bezbłędny w Kalifornii! Pokonał Łagutę i Janowskiego
- Żużel. Prezes Włókniarz Częstochowa z dużą szczerością! Nie obiecuje cudów
- Żużel. Patryk Dudek zaskakuje szczerością! „Być dobrym człowiekiem – to ważniejsze niż medale”