Polski lider zostaje w Stali Gorzów!
Polski lider zostaje w Stali Gorzów!
Tuż przed południem w piątek ebut.pl Stal Gorzów ogłosiła, że na „Jancarzu” zostaje Szymon Woźniak. Polski lider gorzowskiej drużyny podpisał umowę na następne dwa sezony, a więc będzie reprezentował barwy swojego aktualnego klubu również w latach 2024 oraz 2025.
Żużlowe transmisje w piątek. Mecze w telewizji, streamy online
– Drodzy kibice, mam nadzieję, że już na tyle mnie polubiliście, że ucieszycie się z tej informacji. Chciałbym wam przekazać, że ustaliłem warunki kontraktu ze Stalą Gorzów na kolejne dwa lata, także do zobaczenia w niedzielę na „Jancarzu” i do zobaczenia przez kolejne dwa sezony. – przekazał sam Szymon Woźniak kibicom za pośrednictwem klubowych mediów społecznościowych.
Dla ebut.pl Stali Gorzów zatrzymanie Szymona Woźniaka to bardzo ważny krok na transferowej giełdzie. 30-latek jedzie świetny sezon i legitymuje się średnią na poziomie ponad 2,1 punktu na bieg. Najbliższy mecz ekipa z Gorzowa Wielkopolskiego pojedzie już w najbliższą niedzielę. Na ich stadion zawita częstochowski Tauron Włókniarz.
MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV
- Żużel. Unia Leszno sięga po diament z Wysp. Ten ruch może zaprocentować szybciej, niż się spodziewają
- Żużel. Bartosz Smektała i opaska kapitana. Ten moment na Golęcinie zmienił wszystko
- Unia Leszno rzuca się na głęboką wodę? Sparingi z medalistami jako sprawdzian beniaminka
- Żużel. Krzysztof Sadurski o powodach zmiany barw klubowych
- Żużel. Pres Toruń znów na szczycie? Te dane mogą zwiastować powtórkę bolesnej historii