Żużel - Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Zakończony
/

Indywidualne Mistrzostwa Australii na żużlu – Runda 5, 2024

13.01.2024 23:59 Gillman, South Australia
Relacja Składy
  • 38 min.

    Dziękujemy za uwagę i do zobaczenia

  • 37 min.

    Dodatkowy bieg o brązowy medal

    żółta kartka

    0

    żółta kartka

    Jaimon Lidsey

    2

    żółta kartka

    Jack Holder

    3

    żółta kartka

    0

  • 36 min.

    Finał

    żółta kartka

    Brady Kurtz

    4

    żółta kartka

    Rohan Tungate

    3

    żółta kartka

    Jaimon Lidsey

    2

    żółta kartka

    Jack Holder

    1

  • 35 min.

    Półfinał 2

    żółta kartka

    Sam Masters

    0

    żółta kartka

    Brady Kurtz

    2

    żółta kartka

    Jaimon Lidsey

    3

    żółta kartka

    Ben Cook

    1

  • 34 min.

    Półfinał 1

    żółta kartka

    Max Fricke

    0

    żółta kartka

    Rohan Tungate

    3

    żółta kartka

    Jack Holder

    2

    żółta kartka

    Chris Jolder

    1

  • 33 min.

    Czekamy na składy półfinałów

  • 32 min.

    Najlepsza 10 zawodów: Rohan Tungate (3,3,3,3,1 ) – 13 Brady Kurtz (3,3,3,2,2 ) – 13 Jack Holder (3,3,2,1,3 ) – 12 Chris Holder (2,3,2,2,2 ) – 11 Jaimon Lidsey (U,2,3,3,3 ) – 11 Ben Cook (1,2,3,2,2 ) – 10 Max Fricke (W,1,1,3,3 ) – 8 Sam Masters (2,0,2,3,0 ) – 7 Josh Pickering (3,1,2,T,1 ) – 7 Michael West (2,1,1,2,1 ) – 7

  • 31 min.

    Bieg 20

    żółta kartka

    Michael West

    1

    żółta kartka

    Max Fricke

    3

    żółta kartka

    Brady Kurtz

    2

    żółta kartka

    James Pearson

    0

  • 29 min.

    Bieg 19

    żółta kartka

    Sam Masters

    0

    żółta kartka

    Josh Pickering

    1

    żółta kartka

    Jack Holder

    3

    żółta kartka

    Chris Holder

    2

  • 28 min.

    Bieg 18

    żółta kartka

    Ben Cook

    2

    żółta kartka

    Ryan Douglas

    0

    żółta kartka

    Jaimon Lidsey

    3

    żółta kartka

    Rohan Tungate

    1

  • 27 min.

    Bieg 17

    żółta kartka

    Zach Cook

    1

    żółta kartka

    Jack Turner

    0

    żółta kartka

    Keynnan Rew

    2

    żółta kartka

    Fraser Bowes

    3

  • 26 min.

    Przerwa na równanie toru. Klasyfikacja po czterech seriach najlepszej "8": Rohan Tungate (3,3,3,3, ) – 12 Brady Kurtz (3,3,3,2, ) – 11 Jack Holder (3,3,2,1, ) – 9 Chris Holder (2,3,2,2, ) – 9 Ben Cook (1,2,3,2 ) – 8 Jaimon Lidsey (U,2,3,3, ) – 8 Sam Masters (2,0,2,3, ) – 7 Josh Pickering (3,1,2,T, ) – 6

  • 25 min.

    Bieg 16

    żółta kartka

    Fraser Bowes

    U

    żółta kartka

    Ryan Douglas

    U

    żółta kartka

    Sam Masters

    3

    żółta kartka

    Michael West

    2

  • 24 min.

    BIeg 15

    żółta kartka

    Max Fricke

    3

    żółta kartka

    Ben Cook

    2

    żółta kartka

    Josh Pickering – Taśma Jack Morisson

    0

    żółta kartka

    Zach Cook

    1

  • 23 min.

    Bieg 14

    żółta kartka

    James Pearson

    0

    żółta kartka

    Jaimon Lidsey

    3

    żółta kartka

    Chris Holder

    2

    żółta kartka

    Keynnan Rew

    1

  • 22 min.

    Bieg 13

    żółta kartka

    Jacke Turner

    U

    żółta kartka

    Rohan Tungate

    3

    żółta kartka

    Jack Holder

    1

    żółta kartka

    Brady Kurtz

    2

  • 21 min.

    Klasyfikacja najlepszej "8" w zawodach po 3 seriach: Rohan Tungate (3,3,3 ) – 9 Brady Kurtz (3,3,3 ) – 9 Jack Holder (3,3,2, ) – 8 Chris Holder (2,3,2, ) – 7 Josh Pickering (3,1,2 ) – 6 Ben Cook (1,2,3, ) – 6 Jaimon Lidsey (U,2,3 ) – 5 Ryan Douglas (2,2,0, ) – 4

  • 20 min.

    Przerwa w zawodach

  • 19 min.

    Bieg 12

    żółta kartka

    Rohan Tungate

    3

    żółta kartka

    Chris Holder

    2

    żółta kartka

    Michael West

    1

    żółta kartka

    Zach Cook

    0

  • 18 min.

    Bieg 11

    żółta kartka

    Brady Kurtz

    3

    żółta kartka

    Keynnan Rew

    1

    żółta kartka

    Ryan Douglas

    0

    żółta kartka

    Josh Pickering

    2

  • 17 min.

    BIeg 10

    żółta kartka

    Jaimon Lidsey

    3

    żółta kartka

    Jack Holder

    2

    żółta kartka

    Max Fricke

    1

    żółta kartka

    Fraser Bowes

    0

  • 16 min.

    BIeg 9

    żółta kartka

    James Pearson

    1

    żółta kartka

    Sam Masters

    2

    żółta kartka

    Ben Cook

    3

    żółta kartka

    Jake Turner

    0

  • 15 min.

    Po dwóch seriach: Rohan Tungate (3,3, ) – 6 Jack Holder (3,3, ) – 6 Brady Kurtz (3,3, ) – 6 Chris Holder (2,3, ) – 5 Josh Pickering (3,1, ) – 4 Ryan Douglas (2,2, ) – 4 Michael West (2,1, ) – 3 Ben Cook (1,2, ) – 3

  • 14 min.

    Koniec drugiej serii zawodów – czas na równanie toru

  • 13 min.

    BIeh 8

    żółta kartka

    Ben Cook

    2

    żółta kartka

    Michael West

    1

    żółta kartka

    Keynnan Rew

    U

    żółta kartka

    Jack Hodler

    3

  • 12 min.

    Bieg 7

    żółta kartka

    Josh Pickering

    1

    żółta kartka

    James Pearson

    2

    żółta kartka

    Fraser Bowes

    0

    żółta kartka

    Rohan Tungate

    3

  • 11 min.

    Bieg 6

    żółta kartka

    Sam Masters

    0

    żółta kartka

    Brady Kurtz

    3

    żółta kartka

    Zach Cook

    1

    żółta kartka

    Jaimon Lidsey

    2

  • 10 min.

    Bieg 5

    żółta kartka

    Ryan Douglas

    2

    żółta kartka

    Chris Holder

    3

    żółta kartka

    Jake Turner

    0

    żółta kartka

    Max Fricke

    1

  • 09 min.

    Przerwa w zawodach – prezentowane są wyścigi młodych żużlowców

  • 08 min.

    Bieg 4

    żółta kartka

    Chris Holder

    2

    żółta kartka

    Fraser Bowes

    0

    żółta kartka

    Brady Kurtz

    3

    żółta kartka

    Ben Cook

    1

  • 07 min.

    Bieg 3

    żółta kartka

    Jack Holder

    3

    żółta kartka

    Zach Cook

    1

    żółta kartka

    James Pearson

    0

    żółta kartka

    Ryan Douglas

    2

  • 06 min.

    Bieg 2

    żółta kartka

    Keynnan Rew

    1

    żółta kartka

    Max Fricke

    W

    żółta kartka

    Rohan Tungate

    3

    żółta kartka

    Sam Masters

    2

  • 05 min.

    Na drugim okrążeniu upada Max Fricke w kontakcie z Tungatem ale to Max Fricke zostaje wykluczony

  • 05 min.

    Bieg 1

    żółta kartka

    Michael West

    2

    żółta kartka

    Jake Turner

    1

    żółta kartka

    Jaimon Lidsey

    0

    żółta kartka

    Josh Pickering

    3

  • 04 min.

    Trwa prezentacja zawodników

  • 03 min.

    Klasyfikacja przed Finałowym starciem w Gillman: Fricke 59 Tungate 54 J Holder 48 Lidsey 48 Kurtz 40 Douglas 36 Pickering 34 Masters 34 B Cook 32 C Holder 31 Z Cook 24 Rew 17 Pearson 15 Bowes 8 West 7

  • 02 min.

    Lista startowa dzisiejszych zawodów: 1. Jake Turner Dzika Karta – 2. Jaimon Lidsey – 3. Josh Pickering – 4. Michael West – 5. Max Fricke – 6. Sam Masters – 7. Rohan Tungate – 8. Keynan Rew – 9. Ryan Douglas – 10. Zach Cook – 11. James Pearson – 12. Jack Holder – 13. Chris Holder – 14. Brady Kurtz – 15. Fraser Bowes 16. Ben Cook –

  • 01 min.

    Już 13 stycznia zapraszamy na relacje z Indywidualnych Mistrzostw Australii Seniorów na żużlu – Runda 5 w Gillman, South Australia Australia

    zdjęcie z relacji

Żużel. Wspomnienia złotych lat: Świat żużla w czasach legend – wspomnienia Golloba

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

  • Brady Kurtz (3,3,3,2,2 ) +2 + 4 = 17

  • Rohan Tungate (3,3,3,3,1) +3 + 3 = 16

  • Jaimon Lidsey (U,2,3,3,3) +3 + 2 = 13

  • Jack Holder (3,3,2,1,3 ) + 2 + 1 = 13

  • Chris Holder (2,3,2,2,2 ) + 1 = 11

  • Ben Cook (1,2,3,2,2) +1 = 10

  • Max Fricke (W,1,1,3,3 ) +0 = 8

  • Sam Masters (2,0,2,3,0) +0 = 7

  • Josh Pickering (3,1,2,T,1) - 7

  • Michael West (2,1,1,2,1) - 7

  • Keynan Rew (1,U,1,1,2) - 5

  • Ryan Douglas (2,2,0,U,0 ) - 4

  • Zach Cook (1,1,0,1,1) - 4

  • Fraser Bowes (0,0,0,U,3) - 3

  • James Pearson (0,2,1,0,0 ) - 3

  • Jake Turner (1,0,0,U,0) -1

  • R1 Jack Morrisson (0, ) - 0

Nasi partnerzy

×