Przejdź do treści
Zakończony
/

Indywidualne Mistrzostwa Australii na żużlu Runda 3, 2024

09.01.2024 23:59 Albury Wodonga Motorcycle Club
Relacja Składy
  • 36 min.

    W dzisiejszej rundzie zmagań o tytuł najlepszego żużlowca Australii triumfuje Max Fricke, drugi kończy Ryan Douglas, a na trzecim finiszuje niespodzianka tego turnieju Ben Cook. Poza podium znalazł się Rohan Tungate.

  • 35 min.

    Finał

    żółta kartka

    Ryan Douglas

    3

    żółta kartka

    Max Fricke

    4

    żółta kartka

    Rohan Tungate

    1

    żółta kartka

    Ben Cook

    2

  • 34 min.

    Poznaliśmy finalistów dzisiejszej rundy, a są nimi: Rohan Tungate, Ryan Douglas, Max Fricke i Ben Cook

  • 35 min.

    Półfinał nr 2

    żółta kartka

    Ryan Douglas

    3

    żółta kartka

    Sam Masters

    0

    żółta kartka

    Jack Holder

    1

    żółta kartka

    Ben Cook

    2

  • 32 min.

    Półfinał nr 1

    żółta kartka

    Rohan Tungate

    3

    żółta kartka

    Jaimon Lidsey

    0

    żółta kartka

    Max Fricke

    2

    żółta kartka

    Chris Holder

    1

  • 31 min.

    Najlepsi po 20 wyścigach są Jaimon Lidsey i Jack Holder z 13 punktami. W czołówce również Max Fricke, Rohan Tungate, Ryan Douglas. Oprócz nich w półfinałach zobaczymy jeszcze Sama Mastersa, Chrisa Holder i Bena Cooka.

  • 30 min.

    Przed nami półfinały, które wyłonią finalistów dzisiejszej rundy Indywidualnych Mistrzostw Australii

  • 29 min.

    Bieg nr 20

    żółta kartka

    Josh Pickering

    2

    żółta kartka

    Keynan Rew

    0

    żółta kartka

    Sam Masters

    3

    żółta kartka

    Zach Cook

    1

  • 28 min.

    Bieg nr 19

    żółta kartka

    Jack Holder

    3

    żółta kartka

    Ben Cook

    2

    żółta kartka

    James Pearson

    0

    żółta kartka

    Chris Holder

    1

  • 27 min.

    Bieg nr 18

    żółta kartka

    Brady Kurtz

    2

    żółta kartka

    Jaimon Lidsey

    3

    żółta kartka

    Jack Morrison

    1

    żółta kartka

    Michael West

    0

  • 26 min.

    Bieg nr 17

    żółta kartka

    Ryan Douglas

    2

    żółta kartka

    Rohan Tungate

    1

    żółta kartka

    Max Fricke

    3

    żółta kartka

    Fraser Bowes

    0

  • 25 min.

    Po 4 seriach najlepsi są Jaimon Lidsey i Jack Holder z 10 punktami. Za nimi plasują się natomiast Rohan Tungate, Max Fricke i Ryan Douglas

  • 24 min.

    Przerwa na kosmetykę toru

  • 23 min.

    Bieg nr 16

    żółta kartka

    Fraser Bowes

    0

    żółta kartka

    Jaimon Lidsey

    3

    żółta kartka

    Jack Holder

    2

    żółta kartka

    Josh Pickering

    1

  • 22 min.

    Bieg nr 15

    żółta kartka

    Keynan Rew

    2

    żółta kartka

    Brady Kurtz

    3

    żółta kartka

    Ben Cook

    1

    żółta kartka

    Ryan Douglas

    D

  • 21 min.

    Bieg nr 14

    żółta kartka

    Zach Cook

    1

    żółta kartka

    Jack Morrison

    0

    żółta kartka

    Chris Holder

    3

    żółta kartka

    Max Fricke

    2

  • 20 min.

    Bieg nr 13

    żółta kartka

    Rohan Tungate

    3

    żółta kartka

    Michael West

    0

    żółta kartka

    James Pearson

    2

    żółta kartka

    Sam Masters

    1

  • 19 min.

    Po trzech seriach najlepszy nadal Ryan Douglas, który razem z Jackiem Holderem mają po 8 punktów. Za nimi z 7 punktami plasują się Max Fricke i Jaimon Lidsey

  • 18 min.

    Przerwa na kosmetykę toru

  • 17 min.

    Bieg nr 12

    żółta kartka

    Michael West

    0

    żółta kartka

    Chris Holder

    1

    żółta kartka

    Josh Pickering

    3

    żółta kartka

    Ryan Douglas

    2

  • 16 min.

    Bieg nr 11

    żółta kartka

    Sam Masters

    1

    żółta kartka

    Max Fricke

    2

    żółta kartka

    Jaimon Lidsey

    3

    żółta kartka

    Ben Cook

    0

  • 15 min.

    Bieg nr 10

    żółta kartka

    Jack Morrison

    1

    żółta kartka

    James Pearson

    2

    żółta kartka

    Keynan Rew

    3

    żółta kartka

    Fraser Bowes

    D

  • 14 min.

    Bieg nr 9

    żółta kartka

    Zach Cook

    0

    żółta kartka

    Jack Holder

    3

    żółta kartka

    Brady Kurtz

    1

    żółta kartka

    Rohan Tungate

    2

  • 13 min.

    Po dwóch seriach niepokanany jest Ryan Douglas z 6 punktami Za nim plasują się Max Fricke, Jack Holder i Ben Cook mający po 5 "oczek".

  • 12 min.

    Przerwa na kosmetykę toru

  • 11 min.

    Bieg nr 8

    żółta kartka

    Brady Kurtz

    1

    żółta kartka

    Josh Pickering

    2

    żółta kartka

    Max Fricke

    3

    żółta kartka

    James Pearson

    0

  • 10 min.

    Bieg nr 7

    żółta kartka

    Ben Cook

    3

    żółta kartka

    Zach Cook

    2

    żółta kartka

    Fraser Bowes

    0

    żółta kartka

    Michael West

    1

  • 9 min.

    Bieg nr 6

    żółta kartka

    Jack Holder

    2

    żółta kartka

    Sam Masters

    1

    żółta kartka

    Ryan Douglas

    3

    żółta kartka

    Jack Morrison

    0

  • 8 min.

    Bieg nr 5

    żółta kartka

    Jaimon Lidsey

    3

    żółta kartka

    Chris Holder

    2

    żółta kartka

    Rohan Tungate

    1

    żółta kartka

    Keynan Rew

    0

  • 7 min.

    Przerwa na kosmetykę toru

  • 6 min.

    Bieg nr 4

    żółta kartka

    Chris Holder

    2

    żółta kartka

    Fraser Bowes

    0

    żółta kartka

    Sam Masters

    3

    żółta kartka

    Brady Kurtz

    1

  • 5 min.

    Bieg nr 3

    żółta kartka

    James Pearson

    0

    żółta kartka

    Ryan Douglas

    3

    żółta kartka

    Zach Cook

    2

    żółta kartka

    Jaimon Lidsey

    1

  • 4 min.

    Bieg nr 2

    żółta kartka

    Max Fricke

    2

    żółta kartka

    Keynan Rew

    1

    żółta kartka

    Michael West

    0

    żółta kartka

    Jack Holder

    3

  • 3 min.

    Bieg nr 1

    żółta kartka

    Josh Pickering

    1

    żółta kartka

    Rohan Tungate

    3

    żółta kartka

    Jack Morrison

    0

    żółta kartka

    Ben Cook

    2

  • 2 min.

    Obsada dzisiejszych zawodów wygląda następująco: Rohan Tungate-Jack Morrison-Ben Cook-Josh Pickering-Keynan Rew-Jack Holder-Michael West-Max Fricke-Jaimon Lidsey-Ryan Douglas-Zach Cook-James Pearson-Chris Holder-Sam Masters-Fraser Bowes-Brady Kurtz

  • 1 min.

    Już 9 stycznia zapraszamy na relacje z Indywidualnych Mistrzostw Australii Seniorów na żużlu – Runda 3 w Albury Wodonga Motorcycle Club

    zdjęcie z relacji