Przejdź do treści
Zakończony
Team name - ARGED MALESA OSTRÓW WLKP.

ARGED MALESA OSTRÓW WLKP.

43 : 47
Team name - #ORZECHOWAOSADA PSŻ POZNAŃ

#ORZECHOWAOSADA PSŻ POZNAŃ

22.06.2024 16:30 Ostrów Wlkp.
Relacja Składy
  • 16 min.

    Bieg 15

    żółta kartka

    Aleksandr Łoktajew

    1

    żółta kartka

    Chris Holder

    3

    żółta kartka

    Tobiasz Musielak

    W

    żółta kartka

    Matias Nielsen

    2

  • 15 min.

    Bieg 14

    żółta kartka

    Ryan Douglas

    2

    żółta kartka

    Gleb Czugunow

    3

    żółta kartka

    Fredrik Jakobsen

    0

    żółta kartka

    Szymon Szlauderbach

    1

  • Przed nami biegi nominowane.

  • 14 min.

    Bieg 13

    żółta kartka

    Aleksandr Łoktajew

    3

    żółta kartka

    Gleb Czugunow

    0

    żółta kartka

    Tobiasz Musielak

    1

    żółta kartka

    Ryan Douglas

    2

  • 13 min.

    Bieg 12

    żółta kartka

    Szymon Szlauderbach

    2

    żółta kartka

    Wiktor Jasiński

    3

    żółta kartka

    Sebastian Szostak

    1

    żółta kartka

    Kacper Teska

    0

  • 12 min.

    Bieg 11

    żółta kartka

    Matias Nielsen

    3

    żółta kartka

    Chris Holder

    2

    żółta kartka

    Frederik Jakobsen

    1

    żółta kartka

    Mateusz Dul

    0

  • 11 min.

    Bieg 10

    żółta kartka

    Aleksandr Łoktajew

    1

    żółta kartka

    Wiktor Jasiński

    W

    żółta kartka

    Frederik Jakobsen

    3

    żółta kartka

    Kacper Grzelak

    2

  • 10 min.

    Bieg 9

    żółta kartka

    Matias Nielsen

    1

    żółta kartka

    Chris Holder

    2

    żółta kartka

    Tobiasz Musielak

    3

    żółta kartka

    Szymon Szlauderbach

    0

  • 09 min.

    Bieg 8

    żółta kartka

    Mateusz Dul

    1

    żółta kartka

    Gleb Czugunow

    3

    żółta kartka

    Sebastian Szostak

    0

    żółta kartka

    Ryan Douglas

    2

  • Równanie toru

  • 08 min.

    Bieg 7

    żółta kartka

    Aleksandr Łoktajew

    1

    żółta kartka

    Chris Holder

    2

    żółta kartka

    Tobiasz Musielak

    3

    żółta kartka

    Kacper Teska

    0

  • 07 min.

    Bieg 6

    żółta kartka

    Matias Nielsen

    3

    żółta kartka

    Gleb Czugunow

    1

    żółta kartka

    Sebastian Szostak

    0

    żółta kartka

    Szymon Szlauderbach

    2

  • 06 min.

    Bieg 5

    żółta kartka

    Mateusz Dul

    0

    żółta kartka

    Chris Holder

    2

    żółta kartka

    Frederik Jakobsen

    1

    żółta kartka

    Ryan Douglas

    3

  • Równanie toru

  • 05 min.

    Bieg 4

    żółta kartka

    Mateusz Dul

    3

    żółta kartka

    Tobiasz Musielak

    2

    żółta kartka

    Tobiasz Potasznik

    0

    żółta kartka

    Kacper Grzelak

    1

  • 04 min.

    Bieg 3

    żółta kartka

    Aleksandr Łoktajew

    3

    żółta kartka

    Gleb Czugunow

    0

    żółta kartka

    Frederik Jakobsen

    1

    żółta kartka

    Szymon Szlauderbach

    2

  • 03 min.

    Bieg 2

    żółta kartka

    Kacper Teska

    0

    żółta kartka

    Sebastian Szostak

    2

    żółta kartka

    Tobiasz Potasznik

    1

    żółta kartka

    Kacper Grzelak

    3

  • 02 min.

    Bieg 1

    żółta kartka

    Matias Nielsen

    2

    żółta kartka

    Chris Holder

    3

    żółta kartka

    Wiktor Jasiński

    0

    żółta kartka

    Ryan Douglas

    1

  • 01 min.

    Żużel na żywo. Mecz w ramach 7. kolejki Metalkas 2. Ekstraligi. Relacja Live

Dołącz do nas na kanale youtube – kliknij TUTAJ



Arged Malesa Ostrów – #OrzechowaOsada PSŻ Poznań relacja na żywo

Arged Malesa Ostrów

9. Chris Holder (3,2,2*,2*,2,3) 14+2

10. Tobiasz Musielak (2,3,3,1,W) 9

11. Wiktor Jasiński (0,-,W,3) 3

12. Frederik Jakobsen (1,1*,3,1,0) 6+1

13. Gleb Czugunow (0,1,3,0,3) 7

14. Tobiasz Potasznik (1*,0,-) 1+1

15. Sebastian Szostak (2,0,0,1) 3

16. Gracjan Szostak

#OrzechowaOsada PSŻ Poznań

1. Matias Nielsen (2,3,1,3,2) 11

2. Szymon Szlauderbach (2*,2*,0,2,1+) 7+3

3. Ryan Douglas (1*,3,2,2*,2) 10+2

4. Mateusz Dul (3,0,1*,0) 4+1

5. Aleksandr Łoktajew (3,1,1,3,1) 9

6. Kacper Grzelak (3,1,2) 6

7. Kacper Teska (0,0,0) 0

8. Lech Chlebowski