Koniec zmartwień dotyczących toru Polonii Bydgoszcz! Odwodnienie liniowe jest już gotowe

Koniec zmartwień dotyczących toru Polonii Bydgoszcz! Odwodnienie liniowe jest już gotowe
Abramczyk Polonia Bydgoszcz to jeden z faworytów nadchodzącego sezonu w Metalkas 2. Ekstralidze. Klub bardzo mocno się wzmocnił, a cel jest jasny – awans do PGE Ekstraligi. Z roku na rok zainteresowanie żużlem w Bydgoszczy rośnie, a dokładniej wraca do takiego poziomu, jaki był doskonale znany wcześniej. Ekipa z kujawsko-pomorskiego to w końcu siedmiokrotni drużynowi mistrzowie Polski!
W ostatnim czasie pojawiło się jednak sporo wątpliwości, w związku ze stanem toru Abramczyk Polonii Bydgoszcz. Na tor przy ulicy Sportowej 2 wjechał ciężki sprzęt, a to wszystko z racji konieczności zamontowania odwodnienia liniowego. Jest to patent, który w naszym sporcie znalazł się całkiem niedawno. Kilka razy zdarzyło się już jednak tak, że to właśnie odwodnienie uratowało rozegranie danego spotkania.
Nicki Pedersen w genialnej formie! Z taką wagą zostawał indywidualnym mistrzem świata!
Oficjalnie Unia Leszno wyjeżdża na tor! W tym dniu odbędzie się trening
Mimo wszystko, samo zamontowanie tegoż odwodnienia jest bardzo inwazyjne. Niedawno internet obiegły zdjęcia toru, który wyglądał dramatycznie. Nie może to jednak dziwić, skoro na stadionie znalazło się tyle ciężkich maszyn. Jednak jak to w internecie, rozpoczęła się lawina żartów, drwin, oraz obaw miejscowych kibiców. Wątpliwości rozwiał sam klub w swoim oświadczeniu:
„Prace torowe zgodnie z planem! Ze względu na montaż odwodnienia liniowego oraz uzyskanie regulaminowego nachylenia, sporo działo się tej zimy na naszym torze. Wszystko przebiega terminowo i zgodnie z planem. Odwodnienie jest gotowe (dziękujemy firmie Alfa Sp. z o.o. z Bydgoszczy za dobrą i szybką robotę!), w tym momencie układana jest nawierzchnia. Na czas deszczu tor został przykryty, by wcześniejsza praca nie poszła na marne. Pogoda w tym tygodniu sprzyja! Dziękujemy Robertowi Knapińskiemu ROB BRUK, który wraz ze swoją ekipą pracuje na torze od wczesnych godzin porannych do późnego wieczora. Nad torem czuwają także trenerzy – Tomasz Bajerski i Jacek Woźniak.” Czytamy w Facebookowym poście.
Abramczyk Polonia Bydgoszcz rozpocznie żużlowy sezon już 12 kwietnia. Ekipa Tomasza Bajerskiego uda się na wyjazd do Łodzi, gdzie zmierzą się z tamtejszym Orłem Łódź. Na własnym stadionie, pierwszy mecz rozegrają już tydzień później. Będzie to wielki hit drugiej kolejki Metalkas 2. Ekstraligi, ponieważ do Bydgoszczy uda się ekipa Texom Stali Rzeszów, z Taiem Woffindenem na czele.



- Unia Leszno dokonała niemożliwego! Trener skomentował spektakularny powrót [Wideo]
- Żużel. Gwiazdy przyjadą do Ostrowa! Ujawniono pierwsze nazwiska na liście
- DMPJ. Wilki Krosno najlepsze w Lublinie! Świetny występ Pawełczaka
- Tauron SEC w Pardubicach. Znamy listę startową ostatniej rundy
- Polonia Bydgoszcz nie wytrzymała ciśnienia „Nie da się ukryć, że zaczęło się robić nerwowo”