Jason Doyle jednak w GKM Grudziądz?! Nagły zwrot akcji na rynku transferowym

Jason Doyle jednak w GKM Grudziądz?! Nagły zwrot akcji na rynku transferowym
Ostatnio dużo mówiło się o transferze Jasona Doyla do For Nature Solutions Apatora Toruń. Zawodnik ponoć był już dogadany z klubem, co do warunków jego kontraktu na sezon 2024. Ta informacja jednak jest już nieaktualna, gdyż doszło do całkowitej zmiany sytuacji, między Doylem, a Apatorem.
Po piątkowym meczu w Toruniu doszło do paru spotkań przedstawicieli klubów z zawodnikami, torunianie postanowili odpuścić temat Australijczyka, a sam zainteresowany porozumiał się z drużyną GKM-u Grudziądz i prawdopodobnie to właśnie w barwach „Gołębi” pojedzie były mistrz świata. Do Grudziądza przejść ma również Jarosław Hampel, o którym informowaliśmy już jako pierwsi na naszym portalu. Aktualnie Jason Doyle w sezonie 2023 jest zawodnikiem Cellfast Wilki Krosno.
Dla grudziądzan jest to świetna informacja, gdyż szykuje się tam drużyna, która będzie mogła powalczyć w końcu o coś więcej, czyli upragnione play-offy. Na tę chwilę skład GKM-u mają tworzyć Doyle, Fricke, Tarasienko, Hampel i Pludra, a w formacji młodzieżowej będą Łobodziński z Rafalskim.
MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ
- Unia Leszno dokonała niemożliwego! Trener skomentował spektakularny powrót [Wideo]
- Żużel. Gwiazdy przyjadą do Ostrowa! Ujawniono pierwsze nazwiska na liście
- DMPJ. Wilki Krosno najlepsze w Lublinie! Świetny występ Pawełczaka
- Tauron SEC w Pardubicach. Znamy listę startową ostatniej rundy
- Polonia Bydgoszcz nie wytrzymała ciśnienia „Nie da się ukryć, że zaczęło się robić nerwowo”