Przejdź do treści
Aktualności żużlowe – najnowsze wiadomości i wyniki/PGE Ekstraliga – żużel Polska

GKM Grudziądz zaprezentował nowe kevlary. Duża zmiana względem minionego sezonu

GKM Grudziądz zaprezentował nowe kevlary. Duża zmiana względem minionego sezonu
fot. GKM Grudziądz
📅 26 lutego 2025 🕒 18:42 ⏱ 2 min czytania ✍️ Autor:

GKM Grudziądz zaprezentował nowe kevlary. Duża zmiana względem minionego sezonu

Już za chwilę rozpoczną się pierwsze wyjazdy na tor, a za kilka tygodni zainaugurujemy rozgrywki ligowe. Dlatego kluby za chwilę masowo rozpoczną prezentację kevlarów, w których będą występować w nadchodzącym sezonie. Jako pierwsi zdecydowali się na to w GKM-ie Grudziądz. Klub jeszcze w lutym postanowił zaprezentować kevlar drużyny na spotkania PGE Ekstraligi w 2025 roku.

Grudziądzanie w zbliżających rozgrywkach będą ścigać się w dużo ciemniejszym kevlarze, niż miało to miejsce w minionym roku. Mianowicie ograniczono kolor żółty, a w zamian pojawiło się jeszcze więcej niebieskiego, a nawet występuje czerń. Nad logiem klubu wyeksponowano nazwę nowego sponsora tytularnego klubu, czyli firmę BAYERSYSTEM.

W mediach społecznościowych pojawiły się już pierwsze reakcje związane z kevlarami GKM-u Grudziądz. Nie brakuje opinii, że przypomina trochę indywidualny kombinezon Jasona Doyle’a, byłego już zawodnika tego klubu. Jego miejsce na stałe zajął Michael Jepsen Jensen, a w okresie transferowym wzmocnili pozycję U24, którą była największą bolączką w poprzednim sezonie. W tę rolę w 2025 roku wejdzie Jakub Miśkowiak.

Google News Best Speedway Tv
Obserwuj nas na Google News, codziennie najnowsze informacje. Bądź z Nami
GKM Grudziądz
Fot. Emilia Hamerska-Lengas
GKM Grudziądz
Fot. Emilia Hamerska-Lengas

Autor tekstu:

Paweł Płóciniak

Zobacz wszystkie artykuły autora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *