Przejdź do treści
Aktualności żużlowe | Best Speedway TV/Metalkas 2. Ekstraliga - Żużel

Czerwona karta w meczu Start Gniezno – ROW Rybnik! Gorąco na torze i w parku maszyn!

📅 23 czerwca 2022    🕒 20:30    ⏱ 1 min czytania

Czerwona karta w meczu Start Gniezno – ROW Rybnik! Gorąco na torze i w parku maszyn!

Czerwona kartka dla Antonio Lindbecka w Gnieźnie za niesportowe zachowanie względem Andreasa Lyagera. Do całej sytuacji doszło w biegu numer 8. Antonio Lindbeck napędzający się po zewnętrznej ścigał zawodnika ROW-u i tuż przed metą Lyager ostro zajechał szwedowi drogę, zamykając mu prostą przy bandzie, uniemożliwiając mu wyprzedzenie na mecie.

Już po przekroczeniu mety obaj panowie wyjaśniali sobie sytuacje, gestykulując w swoją stronę. Zjeżdżając do parku maszyn, zawodnicy kolejny raz wyjaśniali sobie sytuacje na torze, aż w pewnym momencie Lindbeck kopnął Lyagera w przednie koło.

W parku maszyn było bardzo gorąco, ponieważ drużyny zaczęły bronić swoich zawodników. Koniec końców sędzia postanowił wykluczyć do końca zawodów Antonio Lindbecka za niesportowe zachowanie dając mu czerwoną kartkę w zawodach.

fot. Patrycja Sobiech

Avatar Redakcja

Autor tekstu:

Redakcja

Redakcja Best Speedway TV to grupa pasjonatów żużla, która każdego dnia tworzy treści pełne emocji i sportowego zaangażowania. Publikujemy najświeższe wiadomości, komentarze i relacje z torów w całej Polsce.

Zobacz wszystkie artykuły autora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *