Przejdź do treści
Zakończony

1. półfinał Speedway Grand Prix 3 w Teterow

22.06.2024 11:30 Teterow
Relacja Składy
  • Bieg 20

    żółta kartka

    Adam Nejezchleba

    1

    żółta kartka

    Leo Klasson

    2

    żółta kartka

    Cooper Rushen

    0

    żółta kartka

    Maksymilian Pawelczak

    3

  • Bieg 19

    żółta kartka

    Carlos Gennerich

    2

    żółta kartka

    Jordy Loftus

    1

    żółta kartka

    Janek Konzack

    0

    żółta kartka

    Karol Szmyd

    3

  • Bieg 18

    żółta kartka

    Villads Pedersen

    3

    żółta kartka

    Nicolas Hohlbein

    2

    żółta kartka

    Silvar Avi

    0

    żółta kartka

    Kevin Melato

    1

  • Bieg 17

    żółta kartka

    Lisandro Lobos Modon

    u

    żółta kartka

    Sven Cerjak

    3

    żółta kartka

    Thies Schweer

    1

    żółta kartka

    Zoltán Lovas

    2

  • Bieg 16

    żółta kartka

    Zoltán Lovas

    d

    żółta kartka

    Nicolas Hohlbein

    2

    żółta kartka

    Carlos Gennerich

    w

    żółta kartka

    Adam Nejezchleba

    3

  • Bieg 15

    żółta kartka

    Leo Klasson

    2

    żółta kartka

    Villads Pedersen

    3

    żółta kartka

    Jordy Loftus

    1

    żółta kartka

    Lisandro Lobos Modon

    0

  • Bieg 14

    żółta kartka

    Maksymilian Pawelczak

    3

    żółta kartka

    Silvar Avi

    0

    żółta kartka

    Karol Szmyd

    2

    żółta kartka

    Mike Jarczewski

    1

  • Bieg 13

    żółta kartka

    Sven Cerjak

    3

    żółta kartka

    Kevin Melato

    1

    żółta kartka

    Janek Konzack

    w

    żółta kartka

    Cooper Rushen

    2

  • Bieg 12

    żółta kartka

    Kevin Melato

    1

    żółta kartka

    Karol Szmyd

    3

    żółta kartka

    Adam Nejezchleba

    2

    żółta kartka

    Lisandro Lobos Modon

    0

  • Bieg 11

    żółta kartka

    Thies Schweer

    2

    żółta kartka

    Matys Sambarrey

    w

    żółta kartka

    Nicolas Hohlbein

    1

    żółta kartka

    Jordy Loftus

    3

  • Rushen wjechał w taśmę. Za niego pierwszy rezerwowy, Thies Schweer.

  • Bieg 10

    żółta kartka

    Silvar Avi

    0

    żółta kartka

    Janek Konzack

    3

    żółta kartka

    Leo Klasson

    2

    żółta kartka

    Zoltán Lovas

    1

  • Bieg 9

    żółta kartka

    Maksymilian Pawelczak

    3

    żółta kartka

    Carlos Gennerich

    w

    żółta kartka

    Villads Pedersen

    2

    żółta kartka

    Sven Cerjak

    1

  • Bieg 8

    żółta kartka

    Villads Pedersen

    3

    żółta kartka

    Adam Nejezchleba

    2

    żółta kartka

    Matys Sambarrey

    w

    żółta kartka

    Janek Konzack

    1

  • Bieg 7

    żółta kartka

    Jordy Loftus

    2

    żółta kartka

    Maksymilian Pawelczak

    3

    żółta kartka

    Zoltán Lovas

    1

    żółta kartka

    Kevin Melato

    0

  • Bieg 6

    żółta kartka

    Carlos Gennerich

    w

    żółta kartka

    Cooper Rushen

    3

    żółta kartka

    Lisandro Lobos Modon

    2

    żółta kartka

    Silvar Avi

    1

  • Bieg 5

    żółta kartka

    Nicolas Hohlbein

    0

    żółta kartka

    Karol Szmyd

    3

    żółta kartka

    Sven Cerjak

    2

    żółta kartka

    Leo Klasson

    1

  • Bieg 4

    żółta kartka

    Karol Szmyd

    d

    żółta kartka

    Zoltán Lovas

    2

    żółta kartka

    Cooper Rushen

    1

    żółta kartka

    Villads Pedersen

    3

  • Bieg 3

    żółta kartka

    Janek Konzack

    2

    żółta kartka

    Lisandro Lobos Modon

    0

    żółta kartka

    Maksymilian Pawelczak

    3

    żółta kartka

    Nicolas Hohlbein

    1

  • Bieg 2

    żółta kartka

    Matys Sambarrey

    1

    żółta kartka

    Leo Klasson

    2

    żółta kartka

    Kevin Melato

    0

    żółta kartka

    Carlos Gennerich

    3

  • 02 min.

    Bieg 1

    żółta kartka

    Adam Nejezchleba

    1

    żółta kartka

    Sven Cerjak

    3

    żółta kartka

    Silvar Avi

    0

    żółta kartka

    Jordy Loftus

    2

  • 01 min.

    Żużel na żywo. SGP 3 relacja na żywo z Teterow na naszym portalu. Początek zawodów od 11:30

Dołącz do nas na kanale youtube – kliknij TUTAJ



1. półfinał Speedway Grand Prix 3 w Teterow

  • 1. Sven Cerjak (3,2,1,3,3) 12

  • 2. Silvar Avi (0,1,0,0,0) 1

  • 3. Jordy Loftus (2,2,3,1,1) 9

  • 4. Adam Nejezchleba (1,2,2,3,1) 9

  • 5. Leo Klasson (2,1,2,2,2) 9

  • 6. Carlos Gennerich (3,w,w,w,2) 5

  • 7. Kevin Melato (0,0,1,1,1) 3

  • 8. Matys Sambarrey (1,w,w,-,-) 1

  • 9. Nicolas Hohlbein (1,0,1,2,2) 6

  • 10. Lisandro Lobos Modon (0,2,0,0,u) 2

  • 11. Maksymilian Pawelczak (3,3,3,3,3) 15

  • 12. Janek Konzack (2,1,3,w,0) 6

  • 13, Karol Szmyd (d,3,3,2,3) 11

  • 14. Cooper Rushen (1,3,t,2,0) 6

  • 15. Zoltán Lovas (2,1,1,d,2) 6

  • 16. Villads Pedersen (3,3,2,3,3) 14

  • R1. Thies Schweer (2,1) 3

  • R2. Mike Jarczewski (1) 1