Skip to content Skip to footer

Zawody 250cc

Szymon Ludwiczak
Szymon Ludwiczak Mistrzem Polski w klasie 250cc!
Szymon Ludwiczak Mistrzem Polski w klasie 250cc! Szymon Ludwiczak został Mistrzem Polski w klasie 250cc. Zawodnik Włókniarza zajął w ostatnim turnieju w Gdańsku drugie miejsce, ale to wystarczyło mu do zdobycia tytułu. Wygrał Kacper Mania a trzecie miejsce zajął Jan Przanowski. Szymon Ludwiczak w klasyfikacji generalnej miał tyle samo punktów co Kacper Mania z Unii…
Finał IMP 250cc
Ostatni Finał IMP 250cc w Gdańsku już dzisiaj!
Ostatni Finał IMP 250cc w Gdańsku już dzisiaj! Przed nami ostatni Finał IMP 250cc. Dziś o godz. 16:30 na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego w Gdańsku odbędzie się ostatni finał Indywidualnych Mistrzostw Polski 250cc. Jak poinformowali organizatorzy, wstęp na zawody jest wolny. Poniedziałkowe zawody wyłonią medalistów IMP w klasie 250 cc. Po dwóch z trzech turniejów…