Tarnowianie zaskoczą? – zapowiedź meczu Unia Tarnów – KŻ Orzeł Łódź!

1 sierpnia o godzinie 14:00 w Jaskółczym Gnieździe w ramach XIII kolejki eWinner Pierwszej Ligi Żużlowej Unia Tarnów podejmie drużynę Orła Łódź. Dla gospodarzy będzie to ostatnie spotkanie na własnym obiekcie w tym sezonie.

Goście z pewnością będą chcieli powalczyć o zwycięstwo, które podtrzyma ich matematyczne szanse na fazę play off. Natomiast gospodarze, którzy są już pogodzeni ze spadkiem do drugiej ligi, pragną zakończyć ten sezon z honorem, wygrywając chociaż jedno spotkanie. W pierwszym meczu tych drużyn, do którego doszło 11 kwietnia w Łodzi, Orzeł wygrał 50:40.

Tarnowianie na niedzielne spotkanie wystawili swój najlepszy skład. Do ścigania po ciężkiej kontuzji wrócił Niels-Kristian Iversen. W awizowanym składzie pojawił się również Rohan Tungate, którego zabrakło w ostatnim meczu i można było traktować to zagranie, jako wariant oszczędnościowy.

Adam Skórnicki awizował zestawienie, które rywalizowało już w poprzednich spotkaniach, jednak młodzieżowca Jakuba Srokę zastąpił wracający po kontuzji Aleksander Grygolec.

Awizowane składy:

Unia Tarnów
9. Artur Mroczka
10. Oskar Bober (U24)
11. Ernest Koza
12. Niels K. Iversen
13. Rohan Tungate
14.
15. Przemysław Konieczny

KŻ Orzeł Łódź
1. Brady Kurtz
2. Norbert Kościuch
3. Piotr Pióro (U24)
4. Marcin Nowak
5. Aleksandr Łoktajew
6. Mateusz Dul
7. Aleksander Grygolec

fot.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *