Przejdź do treści

Transfery Żużlowe 2023

Transfery Żużlowe 2023! Sezon dobiega końca, a to oznacza, że ​​czas transferów, które będziemy aktualizować w naszym tekście. Kto zmieni klub?

PGE Ekstraliga

WRO

BETARD SPARTA WROCŁAW

  • 9. Woffinden
  • 10. Bewley
  • 11. Łaguta
  • 12. Kowalski
  • 13. Janowski
  • 14. Seniuk
  • 15. Andrzejewski
LUB

PLATINUM MOTOR LUBLIN

  • 9. Kubera
  • 10. Cierniak
  • 11. Lindgren
  • 12. J.Holder
  • 13. Zmarzlik
  • 14. Przyjemski
  • 15. Bańbor
GOR

EBUT.PL STAL GORZÓW

  • 9. Woźniak
  • 10. Miśkowiak
  • 11. Vaculik
  • 12. O.Fajfer
  • 13. Thomsen
  • 14. Paluch
  • 15. Stojanowski
CZE

TAURON WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA

  • 9. Michelsen
  • 10. Hansen
  • 11. Woryna
  • 12. Drabik
  • 13. Madsen
  • 14. Halkiewicz
  • 15. Kupiec
TOR

FOR NATURE SOLUTIONS KS APATOR TORUŃ

  • 9. Lambert
  • 10. Lampart
  • 11. Dudek
  • 12. Przedpełski
  • 13. Sajfutdinow
  • 14. Lewandowski
  • 15. Affelt
LES

FOGO UNIA LESZNO

  • 9. Smektała
  • 10. Rew
  • 11. Lebiediew
  • 12. Zengota
  • 13. Kołodziej
  • 14. Mencel
  • 15. Ratajczak
GRU

ZOOLESZCZ GKM GRUDZIĄDZ

  • 9. Tarasienko
  • 10. Lidsey
  • 11. Fricke
  • 12. Pludra
  • 13. Doyle
  • 14. Małkiewicz
  • 15. Łobodziński
falubaz 300x300 1

ENEA FALUBAZ Zielona Góa

  • 9. Hampel
  • 10. Jensen
  • 11. Pi.Pawlicki
  • 12. Kvech
  • 13. Pr.Pawlicki
  • 14. Hurysz
  • 15. Sadurski

SPEEDWAY 2. EKSTRALIGA

KRO

CELLFAST WILKI KROSNO

  • 9. Vaclav Milik
  • 10. Jonas Seifert-Salk
  • 11. Patryk Wojdyło
  • 12. Norbert Krakowiak
  • 13. Dimitri Berge
  • 14. Szymon Bańdur
  • 15. Piotr Świercz

ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ logotyp

Abramczyk Polonia Bydgoszcz

  • 9. Kai Huckenbeck
  • 10. Tim Soerensen
  • 11. Andreas Lyager
  • 12. Mateusz Szczepaniak
  • 13. Krzysztof Buczkowski
  • 14. Olivier Buszkiewicz
  • 15. Bartosz Nowak

Ostrovia logo male

Arged Malesa Ostrów

  • 9. Tobiasz Musielak
  • 10. Gleb Czugunow
  • 11. Fredrik Jakobsen
  • 12. Wiktor Jasiński
  • 13. Chris Holder
  • 14. Jakub Krawczyk
  • 15. Sebastian Szostak

logo 1

ROW Rybnik

  • 9. Grzegorz Walasek
  • 10. Jakub Jamróg
  • 11. Rohan Tungate
  • 12. Norick Bloedorn
  • 13. Brady Kurtz
  • 14. Paweł Trześniewski
  • 15. Kacper Tkocz

gkz

Zdunek Wybrzeże Gdańsk

  • 9. Niels Kristian Iversen
  • 10. Mateusz Tonder
  • 11. Krzysztof Kasprzak
  • 12. Tom Brennan
  • 13. Nicolai Klindt
  • 14. Miłosz Wysocki
  • 15. Eryk Kamiński

%C5%81%C3%B3d%C5%BA

H. Skrzydlewska Orzeł Łódź

  • 9. Luke Becker
  • 10. Oskar Polis
  • 11. Daniel Kaczmarek
  • 12. Benjamin Basso
  • 13. Oliver Berntzon
  • 14. Aleksander Grygolec
  • 15.

STAL RZESZ%C3%93W LOGO AI 1 male

Texom Stal Rzeszów

  • 9. Marcin Nowak
  • 10. Krystian Pieszczek
  • 11. Jacob Thorssell
  • 12. Mateusz Świdnicki
  • 13. Nicki Pedersen
  • 14. Wiktor Rafalski
  • 15. Bartosz Curzytek

POZ

InvestHousePlus PSŻ Poznań

  • 9. Ryan Douglas
  • 10. Szymon Szlauderbach
  • 11. Matias Nielsen
  • 12. Mateusz Dul
  • 13. Aleksander Łoktajew
  • 14. Kacper Grzelak
  • 15. Mateusz Bartkowiak

KRAJOWA LIGA ŻUŻLOWA

transmf

Trans MF Landshut Devils

  • Kim Nilsson
  • Erik Riss
  • Sandro Wassermann
  • Lukas Baumann (U-24)
  • Marius Hillebrand (U-24)
  • Erik Bachhuber (U-21)
  • Mario Hausl (U-21)
  • Antonio Lindbaeck
  • Victor Palovaara
  • Valentin Grobauer

OPO

Bedmet OK Kolejarz Opole

  • Robert Chmiel
  • Mathias Thoernblom
  • Filip Hjelmland
  • Emil Breum (U-24)
  • Oskar Stpie’ (U-21)
  • Kacper Linek-Rekus (U-21)
  • Jakub Fabisz (U-21)
  • Dastin Qukaszczyk (U-21)
  • Kacper Sajdak (U-21)
  • Stanis aw Melnyczuk
  • Tomasz Orwat
  • Lars Skupie
  • Kevin Juhl Pedersen

gniezno

Ultrapur Start Gniezno

  • Kacper Gomólski
  • Hubert Łęgowik
  • Sam Masters
  • Casper Henriksson (U-24)
  • Patryk Budniak (U-21)
  • Jędrzej Chmura (U-21)
  • Mikołaj Czapla (U-21)
  • Adrian Saks (U-21)
  • Kyle Howarth
  • Kevin Woelbert
  • Kevin Fajfer

unia

Grupa Azoty Unia Tarnów

  • William Drejer (U-24)
  • Marko Lewiszyn(U-24)
  • Brajan Gromniak (U-21)
  • Jan Heleniak (U-21)
  • Sebastian Madej (U-21)
  • David Bellego
  • Adrian Cyfer
  • Daniel Jeleniewski
  • Timo Lahti

loko

Optibet Lokomotiv Daugavpils

  • Jewgienijs Kostigovs
  • Kjastas Puoduks
  • Steve Worrall
  • Justin Sedgmen
  • Danii Ko odinski (U-24)
  • Artiom Juhno (U-21)
  • Nikita Kaulins (U-21)
  • Rene Bach
  • Wadim Antonewicz

polonia pila

Enea Polonia Piła

  • Jonas Knudsen (U-24)
  • Daniel Gilkes (U-24)
  • Adam Ellis
  • Jonas Jeppesen
  • Norbert Kościuch
  • Wiktor Trofimow
  • Dawid Grzeszczyk
  • Błażej Wypior

kolejarz

Metalika Recycling Kolejarz Rawicz

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ