Żużel - Best Speedway Tv

Tabela i Terminarz 1. Liga Żużlowa 2023 | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to footer

Tabela i Terminarz 1. Liga Żużlowa

MscDrużynaMZRPBPKT+/-
1ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ logotypAbramczyk Polonia Bydgoszcz
2Ostrovia logo maleArged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów
3%C5%81%C3%B3d%C5%BAH. Skrzydlewska Orzeł Łódź
4logo 1ROW Rybnik
5POZSpecHouse PSŻ Poznań
6falubazStelmet Falubaz Zielona Góra
7transmfTrans MF Landshut Devils
8gkzZdunek Wybrzeże Gdańsk

8 kwietnia 2023logo 1 ROW Rybnik – Stelmet Falubaz Zielona Góra falubaz1
8 kwietnia 2023ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ logotyp Abramczyk Polonia Bydgoszcz – H. Skrzydlewska Orzeł Łódź %C5%81%C3%B3d%C5%BA1
8 kwietnia 2023gkz Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Arged Malesa Ostrów Ostrovia logo male1
8 kwietnia 2023POZ SpecHouse PSŻ Poznań – Trans MF Landshut Devils transmf1
15 kwietnia 2023falubaz Stelmet Falubaz Zielona Góra – SpecHouse PSŻ Poznań POZ2
15 kwietnia 2023transmf Trans MF Landshut Devils – Abramczyk Polonia Bydgoszcz ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ logotyp2
15 kwietnia 2023Ostrovia logo male Arged Malesa Ostrów – ROW Rybnik logo 12
15 kwietnia 2023%C5%81%C3%B3d%C5%BA H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk gkz2
22 kwietnia 2023gkz Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Stelmet Falubaz Zielona Góra falubaz3
22 kwietnia 2023transmf Trans MF Landshut Devils – Arged Malesa Ostrów Ostrovia logo male3
22 kwietnia 2023ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ logotyp Abramczyk Polonia Bydgoszcz – ROW Rybnik logo 13
22 kwietnia 2023POZ SpecHouse PSŻ Poznań – H. Skrzydlewska Orzeł Łódź %C5%81%C3%B3d%C5%BA3
29 kwietnia 2023%C5%81%C3%B3d%C5%BA H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – Trans MF Landshut Devils transmf4
29 kwietnia 2023falubaz Stelmet Falubaz Zielona Góra – Abramczyk Polonia Bydgoszcz ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ logotyp4
29 kwietnia 2023Ostrovia logo male Arged Malesa Ostrów – SpecHouse PSŻ Poznań POZ4
29 kwietnia 2023logo 1 ROW Rybnik – Zdunek Wybrzeże Gdańsk gkz4
6 maja 2023ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ logotyp Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Zdunek Wybrzeże Gdańsk gkz5
6 maja 2023transmf Trans MF Landshut Devils – Stelmet Falubaz Zielona Góra falubaz5
6 maja 2023Ostrovia logo male Arged Malesa Ostrów – H. Skrzydlewska Orzeł Łódź %C5%81%C3%B3d%C5%BA5
6 maja 2023POZ SpecHouse PSŻ Poznań – ROW Rybnik logo 15
20 maja 2023ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ logotyp Abramczyk Polonia Bydgoszcz – SpecHouse PSŻ Poznań POZ6
20 maja 2023logo 1 ROW Rybnik – H. Skrzydlewska Orzeł Łódź %C5%81%C3%B3d%C5%BA6
20 maja 2023gkz Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Trans MF Landshut Devils transmf6
20 maja 2023falubaz Stelmet Falubaz Zielona Góra – Arged Malesa Ostrów Ostrovia logo male6
27 maja 2023Ostrovia logo male Arged Malesa Ostrów – Abramczyk Polonia Bydgoszcz ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ logotyp7
27 maja 2023%C5%81%C3%B3d%C5%BA H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – Stelmet Falubaz Zielona Góra falubaz7
27 maja 2023POZ SpecHouse PSŻ Poznań – Zdunek Wybrzeże Gdańsk gkz7
27 maja 2023transmf Trans MF Landshut Devils – ROW Rybnik logo 17
3 czerwca 2023logo 1 ROW Rybnik – Trans MF Landshut Devils transmf8
3 czerwca 2023ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ logotyp Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Arged Malesa Ostrów Ostrovia logo male8
3 czerwca 2023gkz Zdunek Wybrzeże Gdańsk – SpecHouse PSŻ Poznań POZ8
3 czerwca 2023falubaz Stelmet Falubaz Zielona Góra – H. Skrzydlewska Orzeł Łódź %C5%81%C3%B3d%C5%BA8
10 czerwca 2023%C5%81%C3%B3d%C5%BA H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – ROW Rybnik logo 19
10 czerwca 2023transmf Trans MF Landshut Devils – Zdunek Wybrzeże Gdańsk gkz9
10 czerwca 2023Ostrovia logo male Arged Malesa Ostrów – Stelmet Falubaz Zielona Góra falubaz9
12 czerwca 2023POZ SpecHouse PSŻ Poznań – Abramczyk Polonia Bydgoszcz ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ logotyp9
17 czerwca 2023%C5%81%C3%B3d%C5%BA H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – Arged Malesa Ostrów Ostrovia logo male10
17 czerwca 2023logo 1 ROW Rybnik – SpecHouse PSŻ Poznań POZ10
17 czerwca 2023falubaz Stelmet Falubaz Zielona Góra – Trans MF Landshut Devils transmf10
17 czerwca 2023gkz Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Abramczyk Polonia Bydgoszcz ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ logotyp10
24 czerwca 2023ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ logotyp Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Stelmet Falubaz Zielona Góra falubaz11
24 czerwca 2023gkz Zdunek Wybrzeże Gdańsk – ROW Rybnik logo 111
24 czerwca 2023POZ SpecHouse PSŻ Poznań – Arged Malesa Ostrów Ostrovia logo male11
24 czerwca 2023transmf Trans MF Landshut Devils – H. Skrzydlewska Orzeł Łódź %C5%81%C3%B3d%C5%BA11
8 lipca 2023falubaz Stelmet Falubaz Zielona Góra – Zdunek Wybrzeże Gdańsk gkz12
8 lipca 2023Ostrovia logo male Arged Malesa Ostrów – Trans MF Landshut Devils transmf12
8 lipca 2023logo 1 ROW Rybnik – Abramczyk Polonia Bydgoszcz ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ logotyp12
8 lipca 2023%C5%81%C3%B3d%C5%BA H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – SpecHouse PSŻ Poznań POZ12
22 lipca 2023logo 1 ROW Rybnik – Arged Malesa Ostrów Ostrovia logo male13
22 lipca 2023ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ logotyp Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Trans MF Landshut Devils transmf13
22 lipca 2023gkz Zdunek Wybrzeże Gdańsk – H. Skrzydlewska Orzeł Łódź %C5%81%C3%B3d%C5%BA13
22 lipca 2023POZ SpecHouse PSŻ Poznań – Stelmet Falubaz Zielona Góra falubaz13
5 sierpnia 2023transmf Trans MF Landshut Devils – SpecHouse PSŻ Poznań POZ14
5 sierpnia 2023Ostrovia logo male Arged Malesa Ostrów – Zdunek Wybrzeże Gdańsk gkz14
5 sierpnia 2023%C5%81%C3%B3d%C5%BA H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – Abramczyk Polonia Bydgoszcz ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ logotyp14
5 sierpnia 2023falubaz Stelmet Falubaz Zielona Góra – ROW Rybnik logo 114

MAGAZYNY ŻUŻLOWE – kanał youtube @bestspeedwaytv – kliknij TUTAJ

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×