Żużel - Best Speedway Tv

Były prezes klubu żużlowego porozumiał się z prokuraturą? | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Były prezes klubu żużlowego porozumiał się z prokuraturą?

były prezes

Były prezes klubu żużlowego porozumiał się z prokuraturą?

Markowi G., byłemu prezesowi Stali Gorzów grozi naprawdę wysoka kara więzienia za pranie brudnych pieniędzy. Przeciwko biznesmenowi został wniesiony oficjalny akt oskarżenia. Jak się jednak okazuje. Marek G. najprawdopodobniej porozumie się z prokuraturą i odbędzie dość krótką karę. Do tego będzie mógł odzyskać część swojego majątku.

Informację te przekazał szef contentu kreatywnego HP serwisu gazeta.pl, Kamil Siałkowski. Marek G. zawnioskował o wyrok w wysokości szesnastu miesięcy (w tym ośmiu, które już odsiedział w areszcie pomiędzy czerwcem 2022 a lutym 2023), 220 tysięcy złotych grzywny oraz 685 tysięcy przepadku korzyści.

Taki wyrok byłby dla byłego prezesa Stali Gorzów świetnym zakończeniem całej sytuacji. Markowi G., za pranie brudnych pieniędzy grozi bowiem nawet do dwunastu lat więzienia. Przypomnijmy, że w latach 2016-2019 kantor internetowy prowadzony przez przedsiębiorcę w porozumieniu z trzema osobami przyjął na swój rachunek 68 milionów złotych, które zostały potem włączone do obrotu.

Marek G. był prezesem gorzowskiej Stali w latach 2020-2022. W czerwcu ubiegłego roku został zatrzymany i tym samym przestał pełnić funkcję sternika klubu.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×