Best Speedway Magazyn – Marcin Majewski, Tai Woffinden, Janusz KołodziejMarcin Majewski (szef żużla w Canal+), Rafał (Żużlowy Degustator) oraz Marcin Musiał (BestSpeedwayTV) podsumują sezon 2020 w PGE Ekstralidze i w SGP. Gośćmi specjalnymi odcinka będą Wicemistrz Świata na żużlu Tai Woffinden oraz Drużynowy Mistrz Polski z FOGO Unią Leszno Janusz Kołodziej. Zadawajcie pytania naszym gościom (po polsku lub po angielsku) oraz komentujcie co Wam podobało się najbardziej i najmniej w minionym sezonie! #Woffinden#Kołodziej#BsTv#BestSpeedwayTv

Best Speedway Magazyn – Musielak, Wieszczycka

Karolina Wieszczycka (nSport+), Rafał (Żużlowy Degustator) oraz Marcin Musiał
(BestSpeedwayTV)
podsumują przyznanie dzikich kart na sezon 2021 w Grand Prix, finał oraz mecz o III miejsce w PGE Ekstralidze, a także cały pierwszoligowy sezon.

Gościem specjalnym będzie Tobiasz Musielak, zawodnik eWinner Apatora Toruń.

Zdawajcie pytania w komentarzach na Facebook’u i YouTube!

Szymon Woźniak 1on1 w BestSpeedway Magazyn Extra

W specjalnym wydaniu BestSpeedway Magazyn gościem Marcina Musiała będzie finalista tegorocznych rozgrywek o Drużynowe Mistrzostwo Polski na żużlu – Szymon Woźniak.

Zawodnik Moje Bermudy Stal Gorzów odpowie 1on1 na pytania związane z ostatnim półfinałem przeciwko Betard Sparcie Wrocław, powołaniu do reprezentacji Polski oraz piątkowym i niedzielnym finale z FOGO Unią Leszno.

Pytania możecie zadawać także Wy przez cały czas trwania odcinka na Facebooku i/lub Youtube.

żużel * BestSpeedway Magazyn – Tomasz Dryła, Bartosz Smektała

Tomasz Dryła (nSport+), Rafał (Żużlowy Degustator) oraz Marcin Musiał (BestSpeedwayTv) podsumują dziś półfinał PGE Ekstraligi, porozmawiają o decyzji Krzysztofa Buczkowskiego i przepisie o U24. Zapowiedzą także dwa ostatnie turnieje cyklu Grand Prix w Toruniu. Gościem specjalnym odcinka będzie Bartosz Smektała (FOGO Unia Leszno). Sponsorem odcinka jest Pit Stop Distribution, producent odzieży i akcesoriów sportowych. Partner techniczny SEC i FiM Long Track https://pl.pitstopdistribution.com/shop Czekamy na Wasze pytania i komentarze do naszych gości!

Żużel * BestSpeedway Magazyn – Anita Mazur, Stanisław Chomski

Anita Mazur (Eleven Sports), Rafał (Żużlowy Degustator) oraz Marcin Musiał (BestSpeedwayTV) podsumują pierwszą kolejkę półfinałów w PGE Ekstralidze, porozmawiają o turniejach cyklu Grand Prix w Pradze i w Toruniu oraz zapowiedzą najbliższy żużlowy weekend.

Gościem specjalnym odcinka będzie Stanisław Chomski, trener Moje Bermudy Stal Gorzów. Zadawajcie pytania do naszych gości i zgarniajcie nagrody ufundowane przez Pit Stop Distributions, które jest sponsorem BestSpeedway Magazyn. Link do ich sklepu: https://www.pitstopdistribution.com/shop

Żużel * BestSpeedway Magazyn – Woryna, Kuźbicki & GuruStats

Marcin Kuźbicki (Eleven Sports) , Rafał Gurgurewicz (gurustats.pl) , Rafał (Żużlowy Degustator) oraz Marcin Musiał (BestSpeedwayTV) porozmawiają w najbliższym odcinku BestSpeedway Magazyn o ostatnich rozstrzygniciach w GP i w PGE Ekstralidze, hejcie na Leona Madsena oraz decyzji wprowadzającej zawodnika U24 do każdego zespołu. Zapowiedzą także pierwszą kolejkę półfinałów. Gościem specjalnym będzie Kacper Woryna. Pytania do wszystkich gości możecie zadawać na czacie na Facebook’u i Youtube. Najlepsze komentarze i pytania nagrodzimy gadżetami BestSpeedwayTy i PitStopDistribution. Sponsorem programu jest PitStopDistribution – producent odzieży i akcesoriów sportowych. Partner techniczny SEC i FIM Long Track. Zajrzyjcie do ich sklepu: https://pl.pitstopdistribution.com/shop

Żużel *BestSpeedway Magazyn – Krakowiak, Lampart, Galewski i KONKURS!

Dzisiejszymi gośćmi BestSpeedway Magazyn będą Drużynowi Mistrzowie Świata Juniorów: Norbert Krakowiak (RM Solar Falubaz) oraz Wiktor Lampart (Motor Lublin). Do tego Jarosław Galewski (WP SportoweFakty), Rafał (Żuzlowy Degustator) oraz Marcin Musiał porozmawiają o zaskakującym pomyśle władz ligi, spotkaniach i kontrowersjach w nieprzewidywalnej PGE Ekstralidze oraz nadchodzącym Grand Prix w Gorzowie. Pytania do widzów i gospodarzy możecie zadawać w czacie na Facebook’u i Youtube. Czekamy na Wasze komentarze. Te najlepsze nagrodzimy wyjątkową koszulką Krystiana Pieszczka. Sponsorem BestSpeedway Magazyn jest PIT Stop Distribution – producent odzieży i akcesoriów sportowych. Partner techniczny SEC oraz FIM Long Track Championship. Ich produkty możecie kupować na https://pl.pitstopdistribution.com/shop

Anders Thomsen w 1on1 – BestSpeedwayMagazyn Extra

Żużlowiec Moje Bermudy Stali Gorzów – Anders Thomsen będzie gościem w specjalnym wydaniu Best Speedway Magazyn. Nie zabranie pytań o dziką kartę na gorzowskie Grand Prix, relacji w zespole Stali, a także planów na przyszły sezon.

Pytania możecie zadawać także Wy – na czasie na Facebook’u lub YouTube.

Sponsorem programu BestSpeedwayMagazyn jest Pit Stop Distribution. Producent odzieży i akcesoriów sportowych. Partner techniczny SEC oraz FIM Long Track Championship.

Na stronie możecie dokonać zakupu akcesoriów PSD przygotowanych specjalnie dla Andersa Thomsena. Kupując bezpośrednio tam wspieracie zawodnika oraz BestSpeedwayMagazyn.

BestSpeedwayMagazyn – Artem Łaguta i goście

W najnowszym odcinku BestSpeedwayMagazyn Mateusz Wróblewski (Przegląd Sportowy), Rafał (Żużlowy Degustator) oraz Marcin Musiał rozmawiają o arcyciekawej walce o Play-Off, nadchodzącym rynku transferowym oraz klasyfikacji Grand Prix na Żużlu.

Gościem specjalnym będzie zwycięzca pierwszej rundy Grand Prix i zawodnik MrGarden GKM Grudziadz – Artem Łaguta.

Sponsorem BestSpeedwayMagazyn jest Pit Stop Distribution – producent odzieży i akcesoriów sportowych, partner Mistrzostw Europy SEC oraz FIM Long Track Championship.

Jack Holder 1on1 w BestSpeedwayMagazyn Extra + Konkurs

Zawodnik KS Toruń i gość w Moje Bermudy Stal Gorzów będzie odpowiadał na pytania dotyczące eWinner I Ligi, najbliższych PGE Ekstraligi, a także swojej przyszłości w Polsce i w Speedway Gran Prix.

KONKURS – Wygraj koszulkę Jacka Holdera ufundowaną przez Pit Stop Distribution. Zadawaj interesujące pytania na czacie na FB lub YouTube, polub stronę BestSpeedwayTV i udostępnij streama, a my nagrodzimy osobę z najciekawszymi pytaniami.

Pytania możecie zadawać po polsku lub po angielsku.

Sponsorem BestSpeedwayMagazyn jest Pit Stop Distribution, producent akcesoriów i ubrań dla żużlowców, partner techniczny SEC Speedway oraz FIM Long Track Championship.

Kolejny odcinek BestSpeedwayMagazyn wyjątkowo w czwartek o 20:30.

Best Speedway Magazyn #3 – Michał Korościel, Martin Vaculik + Konkurs!

Trzeci odcinek Best Speedway Magazyn. Michał Korościel (Eleven Sports, Eurosport, RadioZet), Żużlowy Degustator i Marcin Musiał (BestSpeedwayTV) rozmawiają o najważniejszych tematach żużlowego tygodnia. Dziś w programie m. in. o karze dla częstochowskiego Włókniarza, nadchodzącej kolejce PGE Ekstraligi, a także o starcie tegorocznego cyklu FIM Speedway Grand Prix. Gościem specjalnym programu będzie Martin Vaculik.

Za najlepsze komentarze i pytania na czacie nagrodzimy gadżetami BestSpeedwayTV oraz PSD.
Sponsorem programu jest firma Pit Stop Distribution – producent ubrań sportowych, akcesoriów. PSD jest przedstawicielem Oakley, Ogio, Seven oraz Arai oraz Partnerem Techniczym SEC i dostawca ubrań dla FIM Long Track World Championship.

BestSpeedway Magazyn #2 + Konkurs + Przemysław Ciućka (Przegląd Sportowy) + Dominik Kubera

Przemysław Ciućka (Przegląd Sportowy), Rafał Świderski (Żużlowy Degustator) oraz Marcin Musiał rozmawiają na najważniejsze tematy żużlowego tygodnia oraz zapowiadają batalię o tegoroczne Play-Off.

Dziś w programie m. in.: Osiemnastka Mateja Zagara i stypa Piotra Pawlickiego. Zamieszanie wokół startów i instytucja gościa w PGE Ekstralidze.

Zagłosuj w sondzie emotkami na Facebook’u! Czy instytucja gościa na żużlu sprawdza się i powinna zostać utrzymana w sezonie 2021? Tak – Wow Nie – Smutek

Za najlepsze komentarze na czacie i/lub pytania do gości nagradzamy gadżetami BestSpeedwayTV.

Sponsorem programu jest firma Pit Stop Distribution producent ubrań sportowych , akcesoriów oraz przedstawiciel Oakley, Ogio, Seven oraz Arai. Partner Techniczy SEC oraz dostawca ubrań dla FIM Long Track World Championship.

Best Speedway Magazyn #1+ Krystian Natoński (Polsat Sport)

Marcin Musiał (Best_Speedway_TV), Żużlowy Degustator oraz Krystian Natoński (Polsat Sport) rozmawiają o najważniejszych wydarzeniach żużlowego tygodnia oraz zapowiadają nadchodzącą kolejkę PGE Ekstraligi.

Komentujcie, lajkujcie, zadawajcie pytania, a my nagrodzimy to Gadżetami Best Speedway TV, ufundowanymi przez firmę Pit Stop Distributions.

0Shares